Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Ana Sayfa / İlaç Firmaları / Tria Pharma İlaç

Tria Pharma İlaç

Tria Pharma İlaç; bir tohum holding kuruluşu olarak ilaç, gıda takviyesi, kozmetik ve biyosidal sektörlerine hizmet vermek amacıyla 2017 yılında Şerifali, Ümraniyeİstanbul‘da kurulmuştur.

Triapharma geniş ürün yelpazesi içerisinde kapsül, tablet, saşe, likit ve yarı likit ürün formları mevcut olup; ürünlerini GMP, uluslararası ISO9001 kalite yönetim sistemi ve ISO 22000 gıda yönetim sistemi standartlarında üretmektedir. Firma bünyesinde ürünlerin formülasyonu, AR&GE çalışmaları, üretim ve kutulanmasına kadar tüm süreçleri Eczacı, Kimyager ve Kimya Mühendislerinden oluşan uzman kadrosu tarafından yönetilmektedir.

Kurulduğu günden günümüze kadar gelen süre içerisinde 200’ün üzerinde yeni ürüne imza atan Triapharma; ürün gamını günden güne yeni ürün çeşitleriyle zenginleştirmektedir. Aynı zamanda Tria Pharma farmasötik tecrübesi ve müşterilerinin güveni ile beraber ilaç sektöründe yerini korumaktadır.

Tria Pharma İlaç

Tria Pharma İlaç, bununla birlikte bünyesinde kimyager ve eczacı kadrosu ile sektörün değişen ihtiyaçları karşısında; ayrıca müşterilerinin beklentilerine uygun son tüketici odaklı ürün formülasyonu geliştirmektedir. Aynı zamanda 20 yılı aşkın üretim ve ürün geliştirme tecrübesi ile; istekler doğrultusunda zengin bir ürün reçete yelpazesi sunmaktadır.

Tria Pharma İlaç, ek olarak fason ürün üretimi için istekler doğrultusunda; üretimin tüm aşamalarında nasıl bir yol izlenmesi gerektiği aynı zamanda karşılıklı karar vererek analiz sürecinde, istekler ile tecrübeyi birleştirip izlenmesi gereken en doğru yol izlenmektedir.

Bununla birlikte kendi bünyesinde bulunan laboratuvarı ve üniversiteler ile işbirliği yaparak Ar&Ge projelerine önem vermektedir. Şirket istihdam ettiği mühendis ve bilim insanları kadrosuyla; ilaç sektörüne kalitesi ve vizyoner bir bakış açısı ile Türkiye’deki araştırma – geliştirme faaliyetlerine değer katmayı kendine ilke edinmiştir.

TriaPharma, ayrıca Kara Mürver, Kuşburnu, Çinko, Ekinez, C+ özellikleri ile kendi markası VITAGO‘yu; özellikle yaşanılan Coronavirüs – Covid-19 pandemisi sürecinde “kendini iyi hissetmek isteyen” tüketicilerin kullanımına sunmuştur.

Triapharma Ürünleri

  • Vitamin & Mineral
  • Bitkisel Yağlar & Ekstraktlar
  • Takviye Gıda
  • Sporcu Gıdası
  • Dermokozmetik
İletişim

Adres: Şerifali Mah. Beyit Sok. No: 45 PK: 34775 Ümraniye / İstanbul

Telefon: 0 216 527 87 42

E-Posta: info@triapharma.com

Web: triapharma.com

Harita

Hakkında hipokratist

Ayrıca Kontrol Et

IBSA İlaç

IBSA İlaç

IBSA İlaç; IBSA Institut Biochimique SA’nın yönetiminde çok uluslu bir ilaç şirketi olarak merkezi İsviçre, …

Bir cevap yazın