Ana Sayfa / İlaç Firmaları / Lotus İlaç

Lotus İlaç

Lotus İlaç, ilaç ve sağlık sektörünün çeşitli alanlarına emek vermiş üç ortak tarafından 2020 yılında Bakırköy, İstanbul’da kurulmuştur.

Over The CounterOTC olarak tanımlanan tezgâh üstü ilaç veya reçetesiz ilaç olarak bilenen ilaç grubunda öncü ve dinamik yapısıyla sektöre yenilikçi bir adım atan LOTUS İLAÇ; uzun yıllar pazar gerçeklerini ve tüketici ihtiyaçlarını iyi bilen, güncel gelişmeleri yakından takip eden ekibiyle çalışmalarına devam etmektedir.

Aynı zamanda üretimini etkili, güvenilir, yenilikçi ve bilimsel kanıtlara dayalı GMP ve HACCP standartlarında yapmakta olan Lotus; çalıştığı, çalışacağı tüm ürünlerde inovatif, sağlığa değer katan ve yüksek kalitede üretim anlayışını sahiplenmiştir.

Lotus, tüketici ihtiyaçlarına yönelik ürünleri pazara sunarak yaşam kalitesini artırmak ve sağlıklı yaşam bilincini geliştirmek amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir. Ayrıca ilaç pazarında Türkiye’de olmayan, patentli ve fark yaratacak ürünler üzerinde deneyimli kadrosuyla çalışmalarını yürüten Lotus; büyüyen bir alan olan Gıda Takviyesi pazarında iddialı çalışmalarını sürdürmektedir.

Özellikle AR&GE yatırımlarını kendi bünyesinde oluşturmayı önemseyen ve bu doğrultuda çalışmalarını yürüten Lotus İlaç, yenilikçi karakterini yansıtacağı pazarda kalıcı ilaç firmaları arasında yer edinmeyi amaçlamıştır.

Lotus İlaç; genişleyen inovatif ürün gamıyla Türkiye ile birlikte dünyaya pazarlanan öz markası Nouplus, dünyaca bilinen, ellinin üzerinde ülkede 54.000 den fazla satış noktasında tercih edilen Natrol, Collagen Hidrolize Peptitler içeren Fransa menşeli İngiltere markası Edible Health ve diğer markaları ile pazarda yer almaktadır.

Lotus İlaç

Misyon ve Vizyonu

İlaç sektöründeki sağlam altyapısı ile günümüzün değişen ihtiyaçlarından yola çıkarak yenilikçi bakış açısıyla yatırımlar ve uygulamalar kullanıma sunan, güvenilir, küresel pazarlarda Türkiye ekonomisine katma değer yaratmayı amaçlayan müşteri odaklı bir marka ya da kurum olmayı kendine vizyon edinmiştir.

Dolayısıyla üretim ve pazarlamada, müşterilerinden ve çalışanlarından aldığı güçle bilgiye dayanan kaliteli hizmet üretmek ve markaları pazar hedefleri doğrultusunda geleceğe taşımayı kendine misyon edinmiştir.

Adres: Kartaltepe Mah. Üçtepe Sokağı No: 6, PK: 34145 Bakırköy / İstanbul

Telefon: +90 212 438 71 51

Çağrı Merkezi: 0850 340 71 51

E-Posta: info@lotusilac.com

Web: www.lotusilac.com

Hakkında hipokratist

Ayrıca Kontrol Et

Mamsel İlaç

Mamsel İlaç

Mamsel İlaç, Selçuk Ecza Holding‘in bir yan kuruluşu olarak 1991 yılında Üsküdar, İstanbul’da kurulmuştur. MAMSEL; …

Bir yanıt yazın