Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ana Sayfa / Doktorlar / Dr. Mehmet Fatih Kuyucuoğlu

Dr. Mehmet Fatih Kuyucuoğlu

Dr.Mehmet Fatih Kuyucuoğlu; 1966 yılında Manisa, Salihli’de doğmuştur. Tıp Doktoru, Patolog veya Patoloji Uzmanıdır.

Fatih Kuyucuoğlu, ilk ve orta öğrenimini 1972-1977 yılları arasında Manisa, Salihli’de Altınordu İlkokulu, sonrasında 1978-1984 yılları arasında İzmir’de Bornova Anadolu Lisesinde tamamlamıştır. Mehmet Fatih Kuyucuoğlu; 1984-1990 yılları arasında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi‘nde tıp eğitiminin ardından tıp doktoru ünvanını almıştır.

Tıp eğitiminin ardından zorunlu hizmet gereği 1990-1992 yılları arasında Gaziantep’te görev yapan Dr. Kuyucuoğlu; askerlik sonrasında 1992 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Patoloji bölümünde ihtisasına başlamıştır. Bunlara ek olarak, Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde ihtisası sırasında 1994-1995 yılları arasında Mardin, Midyat‘ta askerlik görevini yerini getirmiştir. Bunun sonrasında 1998 yılında ihtisasını tamamlaması ile 1 Temmuz 1998 tarihinde Manisa, Salihli’de bir ilk olan Odak Patoloji ve Sitoloji Laboratuvarını kurmuştur. Laboratuvarın kuruluşu sonrasında 1999 yılında 1 ay süre ile ABD’nin Teksas eyaleti Houston şehrinde bulunan MD Anderson Cancer Center‘da çeşitli bölümlerde araştırmalar yapmıştır.

Dr. Mehmet Fatih Kuyucuoğlu

Dr.Mehmet Fatih Kuyucuoğlu; Afyon – İzmir karayolu üzerinde bulunan laboratuvarında hastalarda spesmeni adı verilen numunelerini büyük bir titizlikle incelemektedir. Bunun yanında, laboratuvarında Manisa ve çevresinde özel hastanelere hizmet veren Dr. Kuyucuoğlu; ayrıca immunohistokimyasal inceleme ile tümör hücresinin salgıladığı çeşitli moleküller, antijen-antikor reaksiyonu ile tespit edebilmektedir. Böylelikle tümör hücresinin tipi, kaynaklandığı organ, ilerleme hızı ve derecesi, tedavi için önemli olan meme tümör reseptörleri varlığı ve kanser türlerinin ayrımını yapabilmektedir.

Dr. Mehmet Fatih Kuyucuoğlu; PatolojiSitoloji laboratuvarında ekibiyle birlikte 1998 yılında itibaren yenilenmiş teknolojisi ile çalışmalarına devam etmektedir.

İletişim

Odak Patoloji Laboratuvarı

Adres: Mithatpaşa Mah. 18. Sok No: 11/3 Salihli / Manisa

Telefon: 0 236 714 72 83

Faks: 0 236 713 90 90

E-Posta: odak.patoloji@hotmail.com

Web: www.odakpatoloji.com

Hakkında hipokratist

Ayrıca Kontrol Et

Prof. Dr. Nimet Ünay Gündoğan

Prof. Dr. Nimet Ünay Gündoğan

Prof.Dr.Nimet Ünay Gündoğan; 1936 yılında İzmir’de doğmuştur. Tıp Profesörü, Tıp Bilim İnsanı, Çocuk Sağlığı ve …

Bir cevap yazın