Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ana Sayfa / Hastaneler / İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi

İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi

İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi; 1 Şubat 2018 tarihinde Sancaktepe, İstanbul’da hizmet vermeye başlamıştır.

Sancaktepe Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi; 53bin m2 kapalı alanda 380 yatak kapasitesi ile Sancaktepe ve çevre bölgelerde ihtiyaçlara cevap vermektedir. Özellikle ileri teknoloji kullanarak bilginin üretildiği ve uygulandığı uluslararası standartlardaki İlhan Varank Hastanesi; sağlık hizmet sunumunda hasta memnuniyetini ön planda tutarak, tercih edilen kurum olmanın gerekli koşullarını oluşturmuştur.

Sağlık Bakanlığı Sağlıkta Kalite Standartları doğrultusunda, ilk önce hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutan Varank Hastanesi; ölçme ve değerlendirme mekanizmalarıyla sürekli iyileştirme faaliyetlerini planlamak ve çalışanlar tarafından benimsenmesini sağlamaktadır.

Sancaktepe İlhan Varank Hastanesi bünyesinde; Prof. Dr. Feriha Öz Acil Durum Hastanesi, Çekmeköy Devlet Hastanesi ve Muhittin & Fatma Tatar Ek Hizmet Binası ile sağlık hizmetleri vermek amacıyla Sancaktepe’de hizmetlerine devam etmektedir.

Çekmeköy ilçe sınırlarında bulunan 50 bin m2 kapalı alanda 235 yatak kapasitesi ile hizmete açılan Çekmeköy Devlet Hastanesi Ek hizmet Binası ile 3.700 m2 kapalı alana sahip ayaktan hizmet veren Muhittin & Fatma Tatar Ek Hizmet Binası olarak 18 Mart 2019 tarihinden itibaren Sancaktepe İlhan Varank Hastanesine bağlanmıştır.

Bununla birlikte Sancaktepe ilçe sınırları içerisinde bulunan 75 bin m2 kapalı alanda 1008 yatak kapasitesi ile hizmete açılan Prof. Dr. Feriha Öz Acil Durum Hastanesi olarak 29 Mayıs 2020 tarihinde Şehit İlhan Varank Hastanesine bağlanmıştır.

Prof. Dr. Feriha Öz Acil Durum Hastanesi; 576 normal servis yatağı, 432 yoğun bakım yatağı, 36 müşahede yatağı ve 8 triyaj kapasiteli acil yatak kapasitesi bulunmaktadır. Aynı zamanda 4 ameliyathane odası, 1 anjiyo, 3 tomografi ve 2 MR bulunmakta olup ileri düzeyde radyolojik tetkikler ve girişimsel işlemler yapılmaktadır.

İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Misyon ve Vizyonu

Ayrıca tıp ahlakı kurallarına sadık kalarak din, dil, ırk ve cinsiyet ayrımı yapmadan bireylerin sağlık ihtiyaçlarını karşılayan İlhan Varank Devlet Hastanesi; bununla beraber kaliteli, etkili, hasta ve çalışan memnuniyeti ile güvenilir sağlık hizmeti sunmaktadır.

Bunlara ek olarak, çağdaş tıbbi bilgi ve beceriler ile donatılmış olan Şehit İlhan Varank Hastanesi; dolayısıyla kendilerini mesleklerine adamış, insana değer veren hekimler ve sağlık uzmanları yetiştirmeyi kendine misyon edinmiştir.

Böylelikle, bölgede sağlık hizmetinde tercih edilen, hasta ve çalışan memnuniyeti ile ileri tetkik-tedaviye yönelik çalışmalar yapan, kaliteli bakım veren, eğitim ve araştırmada etkin bir hastane olmayı kendine vizyon edinmiştir.

Doktorları.Online Randevu.Randevu

Sancaktepe Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi‘nden RANDEVU alabilmek için 182 numaralı telefonu arayabilir, aynı zamanda randevuyu MHRS www.hastanerandevu.com adlı web adresinden bağlanmak için TIKLAYINIZ.

Laboratuvar Sonuçları.Sağlık Turizmi

İletişim

İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi

İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Adres: Emek Mah. Namık Kemal Cad. No: 54 PK: 34785 Sancaktepe / İstanbul

Telefon: 0 216 606 33 00

Faks: 0 216 606 33 95

E-Posta: istanbuleah35.bsh@saglik.gov.tr

Web: sancaktepeah.saglik.gov.tr

Sancaktepe Prof.Dr. Feriha Öz Acil Durum Hastanesi

Adres: Sarıgazi, PK: 34785 Sancaktepe / İstanbul

Telefon: 0 216 606 50 00

Çekmeköy Devlet Hastanesi Ek Hizmet Binası

Adres: Alemdağ, Saray Cad. No: 10 PK: 34794 Çekmeköy / İstanbul

Telefon: 0 216 606 51 00

Muhittin & Fatma Tatar Ek Hizmet Binası

Adres: Alemdağ, Saray Cad. No: 10 PK: 34794 Çekmeköy / İstanbul

Telefon: 0 216 632 18 18

Hakkında hipokratist

Ayrıca Kontrol Et

Adnan Menderes Üniversitesi Hastanesi

Adnan Menderes Üniversitesi Hastanesi

Adnan Menderes Üniversitesi Hastanesi; Aydın Memleket Hastanesi adı ile 1928 yılında Aydın‘da hizmete girmiştir. Aydın‘da …

Bir cevap yazın