Ana Sayfa / Laboratuvarlar / Alfred H. Knight Gözetme ve Analiz Hizmetleri

Alfred H. Knight Gözetme ve Analiz Hizmetleri

Alfred H.Knight Gözetme ve Analiz HizmetleriAHK Turkey, numune alımı ve analiz hizmetleri sunmak amacıyla 1987 yılında İstanbul’da kurulmuştur.

Laboratuvar hizmetleri sunmak amacıyla 1881 yılında tam bağımsız olarak İngiltere’de kurulan Alfred H. Knight Grubu, bölgesel merkez olarak kuruluşlara profesyonel ve güvenilir denetim, analiz ve teknik danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Dünyaca bilinen Alfred H. Knight ismini, doğruluk, güvenirlilik ve kalite kriterlerinden ödün vermeden sürdürmektedir. AHK TURKEY, niteliklerinden sapmadan geleneksel hizmetlerini ve buna ek olarak yeni sektörlerde ve yeni coğrafik bölgelerde yayılmaya devam etmektedir. AHK, laboratuvar teknolojisi ve enstrümantasyondaki en son gelişmeler dahil olmak üzere personeline ve tesislerine sürekli olarak yatırım yapmaktadır.

Muayene ve analiz hizmetleri konusunda pazar lideri bir sağlayıcısı olan Alfred H.Knight Gözetme ve Analiz Hizmetleri, tüm operasyonlarının müşterilerine üst düzeyde hizmet sunmasını sağlamak için kalite standartlarını korumaktadır. AHK TURKEY, ISO/IEC 17025 ve ISO 9001 başta olmak üzere endüstri standartları ve düzenlemelerine uygun olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Özellikle uzmanlaşmış küresel bir akredite laboratuvarlar ağı işleten Alfred H Knight, üretim analizi, fiziksel testler ve numune hazırlama konularında teknik uzmanlığı, klasik analizde uzun yıllara dayanan deneyimi ve gelişmiş enstrümantal tekniklere yaptığı yatırım, laboratuvarlarının hızlı ve verimli hizmet vermesini sağlamaktadır.

Alfred H. Knight Gözetme ve Analiz Hizmetleri

İletişim
Adres: Barbaros Mah. Begonya Sok, Nidakule Atasehir Kuzey Sitesi, A Kapısı, No: 3/79 PK: 34746 Ataşehir, İstanbul
Telefon:
+90 216 456 27 31
E-Posta:
ahk.turkey@ahkgroup.com
Web: www.ahkgroup.com/global-coverage/turkey/

Hakkında hipokratist

Ayrıca Kontrol Et

Nişantaşı Patoloji Grubu Laboratuvarları

Nişantaşı Patoloji Grubu Laboratuvarları

Nişantaşı Patoloji Grubu Laboratuvarları, tıbbi laboratuvar hizmetleri vermek amacıyla İstanbul’da kurulmuştur. NPGLab, Türkiye’de çok sayıda …

Bir yanıt yazın