Ana Sayfa / Tıp Kongreleri / Ulusal Pediatrik Endokrinoloji ve Diyabet Kongresi

Ulusal Pediatrik Endokrinoloji ve Diyabet Kongresi

Ulusal Pediatrik Endokrinoloji ve Diyabet Kongresi – UPEK , Pediatrik Endokrinoloji Akdeniz Çalışma Grubu tarafından ilk kez 1996 yılında Antalya’da gerçekleştirilmiştir.

Diyabet Ekibi Kursu ve Çocuk Endokrinolojisinde Klinik Araştırmalar Kursu’nun yer aldığı UPEK, Çocuk Endokrin camiasının bir araya geldiği en önemli etkinliklerden biridir. Mesleki ve bilimsel açıdan son gelişmelerin paylaşıldığı, tartışıldığı ve ortak görüşe ulaşıldığı kongrelerde tüm meslek üyeleri ilgi göstermektedir.

Kongrelerde konular, en sık karşılaşılan, en çok ihtiyaç duyulan ve yeni güncellenen başlıklar arasından bilimsel kurul tarafından seçilmektedir. Ayrıca UPEK Düzenleme Kurulu kongre programlarını planlarken önceki yıllarda katılımcılardan gelen önerileri göz önünde bulundurmaktadır. Bunlara ek olarak, katılımcıların katkılarıyla yapılan sözlü ve poster bildiriler ile kongrenin bilimsel yönü daha güçlendirilmesi hedeflenmiştir.

Ulusal Pediatrik Endokrinoloji ve Diyabet Kongresi

UPEK 2024

Girne Üniversitesi ile Yakın Doğu Üniversitesi Tıp Fakülteleri Çocuk Endokrinolojisi ve Diyabet Bilim Dalları ve Dr. Burhan Nalbantoğlu Eğitim-Araştırma Hastanesi iş birliği ile Çocuk Endokrinoloji ve Diyabet Derneği tarafından düzenlenecek olan XXVIII. Ulusal Pediatrik Endokrinoloji ve Diyabet Kongresi, 30 Nisan – 05 Mayıs 2024 tarihleri arasında Girne Acapulco Kongre Merkezi, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde gerçekleştirilecektir.

Hakkında hipokratist

Ayrıca Kontrol Et

İnteraktif Psikiyatri Eğitim Kongresi

İnteraktif Psikiyatri Eğitim Kongresi

İnteraktif Psikiyatri Eğitim Kongresi – İPEK, DUVAK – Duygudurum Vakfı tarafından ilk önce 2012 yılında …

Bir yanıt yazın