Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ana Sayfa / Laboratuvarlar / e-patoloji Laboratuvarı

e-patoloji Laboratuvarı

e-patoloji Laboratuvarı, sitoloji ve patoloji materyallerini incelemek amacıyla 2000 yılında Üsküdar’da kurulmuştur.

Tam gün çalışan doktorlar ile faaliyet gösteren özel bir sitoloji ve patoloji laboratuvarı olan e-patoloji; tüm çağdaş tıp ve bilgisayar teknolojileri kullanarak sitoloji ve patoloji materyallerini incelemektedir.

Laboratuvar sonuçlarında sitolojik materyalleri bir gün, histopatolojik materyalleri iki günde çıkarmaktadır. Ayrıca e-patoloji laboratuvarı, komplike vakalarda yapılan derinlemesine çalışmalarda bu süre uzayabilmektedir. Muayenehanelere her gün kuryeleri ile hizmet veren e-patoloji, internet aracılığı ile hekim ve hastalarına sonuçları ulaştırmaktadır. Aynı zamanda İstanbul dışı hizmetlerini kargo ve internet ile sağlamaktadır.

Laboratuvarda tüm hastaneler, eğitim araştırma hastaneleri ve üniversitelerin bilimsel çalışmaları ile asistan tez çalışmalarını ücretsiz olarak yapmaktadır. Laboratuvar, eğitim çalışmaları için sarf malzemeler, kitlerin ve gerekli literatür ile başvuruları kabul etmektedir. Ayrıca laboratuvarda birçok klinik ve hayvan deneyi çalışmaları yapılmaktadır.

e-patoloji Laboratuvarı

İletişim
Adres: Altunizade Mah. Kısıklı Cad. Haluk Türksoy Sok. Işık Plaza: No: 7/1 PK: 34662 Üsküdar / İstanbul
Telefon: 0 216 474 47 66
Faks: 0 216 474 47 65
E-Posta: esitopatoloji@gmail.com
Web: www.e-sitopatoloji.com

 

Hakkında hipokratist

Ayrıca Kontrol Et

Medhome Laboratuvar ve Görüntüleme Merkezi

Medhome Laboratuvar ve Görüntüleme Merkezi

Medhome Laboratuvar ve Görüntüleme Merkezi, laboratuvar inceleme ve görüntüleme uygulamaları ile tıbbi görüntüleme hizmeti vermek …

Bir cevap yazın