Ana Sayfa / Laboratuvarlar / Viromed İstanbul Merkezi Laboratuvarı ve Görüntüleme Merkezi

Viromed İstanbul Merkezi Laboratuvarı ve Görüntüleme Merkezi

Viromed İstanbul Merkezi Laboratuvarı ve Görüntüleme Merkezi, laboratuvar ve görüntüleme hizmeti sunmak amacıyla 2017 yılında Şişli, İstanbul’da kurulmuştur.

Özellikle doğru tanı ve başarılı tedavi ile güvenilir laboratuvar ve görüntüleme hizmeti sunan Viromed İstanbul; sağlık sektöründe yılları kapsayan tecrübesi ile laboratuvar ve görüntüleme hizmetlerine taşımaktadır. Firma, tüm hizmetlerinde ulusal/uluslararası kabul gören yöntem ve diğer standartları uygulamayı ve kalite bilincini geliştirmektedir.

Aynı zamanda kalite anlayışıyla, güncel gelişmeler ışığında, her biri alanında uzman doktor ve teknik personel kadrosu ile hizmet veren Viromed; kurum ve hastalarına hizmet verdiği Mikrobiyoloji, Biyokimya, Moleküler Biyoloji, ve Görüntüleme birimlerini içeren İstanbul’da hizmet vermektedir.

VİROMED İSTANBUL MERKEZİ LABORATUVARI VE GÖRÜNTÜLEME MERKEZİ’nde ISO 9001, ISO 14001 ve ISO 15189 kalite belgelerini almak amacıyla hizmetleri entegre kalite yönetim sistemi çerçevesinde sunmayı hedeflemiştir.

Bununla birlikte sağlık sektöründe dünyada kabul gören yöntemleri uygulayan Viromed, kalite bilincini tüm hizmet birimlerinde geliştirerek “referans” bir laboratuvar olmayı kendine misyon edinmiştir.

Bunlara ek olarak, müşteri istek ve beklentilerini izleyerek “Müşteri Odaklı” bir kurum olan Viromed İstanbul Merkezi Laboratuvarı ve Görüntüleme Merkezi; otomatik cihaz kullanım payını sürekli arttırarak, insan faktöründen kaynaklanan hataları minimuma indirmektedir. Böylece Viromed, yeni test sistemlerini tıp alanına girişini izleyerek tekrarlanan, duyarlı ve hızlı yöntemleri kullanmaktadır. Viromed, otomasyonu tüm aşama ve işlemlerde test örnek sayısını arttırmaktadır. Dolayısıyla kaliteli ve hızlı hizmeti optimum maliyette sunmayı kendine vizyon edinmiştir.

Entegre yönetim sistemi ile ilgili şirket kültürü kurumsal bilgisi ve değerleri doğrultusunda hizmet ve teknolojisi ile çevreyi korumak için diğer belirli taahhüt/taahhütleri sürdürülebilir kaynak kullanımı, iklim değişikliğinin azaltılması ve uyumu ile biyoçeşitlilik ve ekosistemlerin korunmasını içermektedir.

Viromed İstanbul Merkezi Laboratuvarı ve Görüntüleme Merkezi

Viromed İstanbul Merkezi Laboratuvarı ve Görüntüleme Merkezi

Hizmetleri

Hizmetleri

  • Klinik Mikrobiyoloji Laboratuvarı
  • Tıbbi Biyokimya Laboratuvarı
  • Radyoloji Görüntüleme Merkezi
  • Diğer Hizmetler

Testler

Testler

  • Viroloji Testleri
  • Moleküler Testler
  • Serolojik Testler
  • Otoimmün Testleri
  • Enfeksiyon Testleri
  • İmmünolojik Testler

Adres: Merkez Mah. Abide-i Hürriyet Cad. Bolkan Center A Blok No: 211 Kat: 6 – 3 PK: 34381 Şişli / İstanbul

Telefon: 0 212 231 10 92

Çağrı Merkezi: 0 850 259 87 63 – 0 850 259 VRMD

Mobil: 0 532 138 8787

Fax: 0 212 231 10 93

E-Posta: info@viromedistanbul.com

Web: www.viromedistanbul.com

Hakkında hipokratist

Ayrıca Kontrol Et

Tetra Tıp Laboratuvarı

Tetra Tıp Laboratuvarı

Tetra Tıp Laboratuvarı, tıbbı laboratuvar hizmeti sunmak amacıyla 1997 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Laboratuvar ilk kurulduğu …

Bir yanıt yazın