Ana Sayfa / Laboratuvarlar / Tetra Tıp Laboratuvarı

Tetra Tıp Laboratuvarı

Tetra Tıp Laboratuvarı, tıbbı laboratuvar hizmeti sunmak amacıyla 1997 yılında İstanbul’da kurulmuştur.

Laboratuvar ilk kurulduğu günden itibaren; yüksek standartlarda, ulusal-uluslararası iç ve dış kalite kontrol sistemlerince denetlenmektedir. Böylelikle bilimsel ve tıbbi etik kurallara uygun olarak faaliyet gösteren Laboratuvar, hasta hakları ve memnuniyeti odaklı hizmetlerine devam etmektedir.

Güvenli tıbbı laboratuvar hizmeti vermek amacıyla gelişmeleri takip eden Tetra Tıp Laboratuvarı, testlerin hasta veya hekim tarafından istenmesi ve sonuçların raporlandırılmasının yanı sıra hasta memnuniyetini ve güvenilirliği esas almaktadır.

Tetra Tıp Laboratuvarı, çalışma prensipleri çerçevesinde risk, tanı, takip ve prognoz belirme noktasında sunduğu klinik tıbbi laboratuvar hizmetlerini uzman ekibi tarafından ulusal ve uluslararası kabul gören yöntem ve diğer tekniklerle makul hata sınırları içerisinde titizlikle yürütmektedir.

Yüksek nitelikli ulusal/uluslararası kalite standartlarında sunduğu ileri diagnostik uygulamalar ile köklü ve öncü laboratuvarından biridir. TETRA TIP LABORATUVARI; gelişen ve yaygınlaşan hizmet ağı ile güvenli, hızlı teşhis desteğini sunmayı kendine vizyon edinmiştir.

Bilimsel ve etik kurallar çerçevesinde güven ilkesinden ödün vermeden sunan TETRA TIP LABORATUVARI; hasta hakları ve memnuniyet odaklı, laboratuvar hizmetlerinde ”İlkeli ve İyi Laboratuvarcılık’’ sloganına sadık kalarak, tıbbın diğer teşhis aşamasına katkıda bulunmayı kendine misyon edinmiştir.

Bilimsel bakış açısından ve etik kurallardan ödün vermeden, hasta memnuniyeti odaklı olan TETRA TIP; özellikle uluslararası standartlara uygun öncü laboratuvar olarak, sağlık sektörüne katkıda bulunmasının yanı sıra güvenilir test sonuçları sunmaktadır.

Tetra Tıp Laboratuvarı

Klinik Tıp Laboratuvarı Hizmetleri

Klinik laboratuvarcılık alanında rutin biyokimya, enzim, hematoloji, hormon, koagülasyon, protein testleri başta olmak üzere hastalarına tıbbi laboratuvar hizmeti vermektedir. Ayrıca bireysel hastalarının dışında 100’ün üzerinde saygın kuruma laboratuvarda ve yerinde tıbbi laboratuvar hizmeti vermektedir. Dolayısıyla laboratuvardaki tam otomasyon preanalitik sistemler, analiz öncesi test proseslerini zamanında doğru sonuç vermeyi hedeflemektedir.

Testler

Fonksiyonel Tıp Paneli

  • Fonksiyonel Tıp Erkek Paneli
  • Fonksiyonel Tıp Kadın Paneli
  • Fonksiyonel Tıp Ağır Metal & Toksik Metal Paneli
  • Gluten İntoleransı Paneli

HIV Testi

HPV DNA Genotiplendirme Testi

Gıda İntolerans Testi

Test Kataloğu

COVID-19 Genetik Yatkınlık Testi

Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklar PCR Paneli

Diğer Testler

Adres: Fenerbahçe Mah. Bağdat Cad. No: 206 D: 4, PK: 34720 Çiftehavuzlar, Kadıköy / İstanbul

Telefon: 0 216 411 99 77

E-Posta: info@tetralaboratuvar.com

Web: tetralaboratuvar.com

Hakkında hipokratist

Ayrıca Kontrol Et

Nişantaşı Patoloji Grubu Laboratuvarları

Nişantaşı Patoloji Grubu Laboratuvarları

Nişantaşı Patoloji Grubu Laboratuvarları, tıbbi laboratuvar hizmetleri vermek amacıyla İstanbul’da kurulmuştur. NPGLab, Türkiye’de çok sayıda …

Bir yanıt yazın