Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ana Sayfa / Medikal Ürünler / Kulak Bakım Ürünleri

Kulak Bakım Ürünleri

Kulak Bakım Ürünleri; kulağa girme ihtimali olan toz, kir, bakteri ve diğer şeyleri temizlemek ve önlemek için kullanılan medikal ürünlerdir.

Kulak bakımı için sıklıkla kulak kepçesindeki kıvrımların temizlenmesi için tercih edilen kulak çubukları kullanılmaktadır. Ayrıca doğal aromaterapi kulak balmumu ile kulak içi buşon ve dış kısmını temizlemeye yarayan dış kulak kiri bakımı yapılabilmektedir. Aynı zamanda kulak kirinin kolay temizlenebilmesi için kulak içerisinde bulunan buşonun fiziksel olarak yumuşatılmasını sağlayan temizleme solüsyonları kullanılmaktadır. Bununla birlikte elektrikli kulak içi çıkarıcı olarak kulak temizleme kaşığı, kulak parlatıcısı ile akıllı kulak mumu çıkarılabilmektedir. Kulak yıkama yardımı ile kulağı su veya başka bir sıvı ile yumuşak bir şekilde temizleyicinin kuruma ilerlemesi sonrasında elastik ucuyla emer ve eşit basınçla suyu kulak yolunda yıkanmaktadır. Böylelikle yumuşayan buşon rahatlıkla kulaktan temizlenebilmektedir.

Kulak temizliğinde kulak kaşığı cımbızları ile kulak cilası çıkarıcı ahşap kulak toplama temizleyici kaşık aletler kullanılmaktadır. Bunlara ek olarak, yuvarlak kafa kulak temizleyici klipsi aletleri ile kulak duvarına yapışmış kulak kirlerinin vakum ve titreşimle temizlenmesini sağlayan aletler bulunmaktadır. Kulak ağzı ve içini çok net bir görebilmek için görsel kulak bakımı veya temizleyici olarak akıllı telefona kurulabilen endoskop otoskop kulak bakım ürünleri geliştirilmektedir.

Topraktan elde edilen bileşenlerden oluşan, besleyici otlar ve uçucu yağların karışımından elde edilen; kulak iltihabı, mevsimsel alerjilere karşı korunma veya hassasiyeti yatıştırmaya yardımcı olan doğal kulak damlaları üretilmektedir.

Kulak Bakım Ürünleri

Kulak Bakım Ürünleri

Hakkında hipokratist

Ayrıca Kontrol Et

Lavman Setleri

Lavman Setleri

Lavman Setleri veya Enema Setler; kalın bağırsağın alt kısmı olan rektuma sıvı veya gaz verilen, …