Ana Sayfa / Laboratuvarlar / İstanbul Patoloji Grubu

İstanbul Patoloji Grubu

İstanbul Patoloji Grubu; Dr. Mehmet Kemal Şarman ve Dr. Kamil Peker tarafından patoloji alanında hizmet vermek amacıyla 2005 yılında Şişli, İstanbul‘da kurulmuştur.

İstanbul Patoloji, 1996 yılında Şarman Patoloji ve sonrasında Amerikan Patoloji Board’u tarafından anatomik ve klinik patolojide resmi sertifikasyonu bulunan iki uzman Dr. Mehmet Kemal Şarman ve Dr. Kamil Peker ile İstanbul Patoloji Grubu’nu kurmasıyla hastalarına ve buna ek olarak çalıştığı uzman hekimlerine patoloji dalında tüm servisleri doğru, anında ve erken sunmayı amaçlamaktadır. Ayrıca patoloji teknisyenleri, sitoloji teknisyenleri ve kuryelerinden oluşan ekibiyle her hastanın tanısını alması için kesintisiz bir şekilde çalışmaktadır.

İstanbul Patoloji; özel çalışan merkez, hastane ve muayenehanelere verdiği patoloji hizmetiyle özellikle uluslararası kalitede patoloji tanı hizmeti sağlamaktadır. Aynı zamanda patoloji servisi 7/24 hizmet sağlamak üzere programlanan İstanbul Patoloji Grubu; ayrıca hastalara tanılarını hızla kavuşturarak, raporlarında dünyaca kabul gören patoloji ve kanser sınıflandırmalarını kullanmaktadır. Bununla birlikte, verilerini The American Joint Committee on Cancer – AJCC, The Union for International Cancer Control – UICC kriterlerine dayandırmaya özen gösteren İstanbul Patoloji Grubu; bunun yanında kanser olgularında Tumor-Node-Metastasis – TNM klasifikasyonunu esas edinmiştir.

İstanbul Patoloji Grubu’nun verdiği ana servislerin yanında radyoloji ve laboratuvar sonuçları ile patoloji sonuçları arasında bir tutarsızlık tespit edildiğinde, radikal cerrahiler öncesinde tanının teyit edilmesi gerektiğinde ve ileri test imkanı olmayan merkezlere destek vermek amacıyla kurulan işbirliklerinde konsültasyon vakalarında konsültasyon istenmektedir.

İstanbul Patoloji, kuruluş amacı doğrultusunda; tecrübesi ve bununla beraber modern patolojik incelemelerle hastalıkları hücresel seviyede detaylı şekilde inceleyerek raporlanmasını sağlamaktadır.

İstanbul Patoloji Grubu

Servisleri

Cerrahi Patoloji Servisleri

  • Biyopsi
  • Rezeksiyon

Sitopatoloji Servisleri

  • Servikovajinal Smear Testi
  • İnce İğne Aspirasyon Biyopsileri
  • Vücut Sıvılarında Sitoloji

İmmünohistokimya

Kanser Genetik Danışmanlığı

Web Bazlı Telepatoloji Servisi

Tanılar hakkında soruları telefon numarası, email adresi ve internet sitesinin iletişim bölümünde olan form üzerinden ulaşabilmektedir.

İletişim

Adres: Meşrutiyet, Şair Nigar Sok. No: 4 PK: 34363 Şişli / İstanbul

Telefon: 0 212 240 21 25

E-Posta: info@ispat.co

Web: www.ispat.co

Ulaşım

Hakkında hipokratist

Ayrıca Kontrol Et

e-patoloji Laboratuvarı

e-patoloji Laboratuvarı

e-patoloji Laboratuvarı, sitoloji ve patoloji materyallerini incelemek amacıyla 2000 yılında Üsküdar’da kurulmuştur. Tam gün çalışan …

Bir yanıt yazın