Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Ana Sayfa / İşitme Cihazı Merkezleri / Earnet İşitme Sistemleri

Earnet İşitme Sistemleri

Earnet İşitme Sistemleri; odyoloji alanında hizmet vermek amacıyla 1972 yılında Almanya‘nın Siegen kentinde kurulmuştur.

Earnet işitme cihazları, altı kıtada büyüme hedefi ile; işitme sorunu yaşayan bireylerin hayatını kolaylaştırmayı felsefe edinen AR&GE ekibiyle odyoloji alanında öncülük etmektedir. Geniş bir ürün ağına sahip olan Earnet, işitme kaybı yaşayan tüm bireylere farklı alternatifler sunmaktadır.

Dünyada kabul edilmiş kalite normlarına göre üretilen earnet işitme cihazları; işitme cihazı uzmanları ve işitme cihazı kullanıcıları tarafından yakından takip edilmektedir. Özellikle çok ileri dereceli işitme kayıpları için üretilen serileri ve kulakta fark edilmeyen küçültülmüş serileri ile markasını üst sıralara taşımaktadır.

İşitme sorunu yaşayan bireyler için işitme cihazı konusunda yeterli seviyede bilgilendirmenin yanı sıra satış sonrasında hizmet sunmaktadır. Earnet ekibi özellikle 7×24 sistemiyle partnerleri ve kullanıcılarına online hizmet vermektedir.

Aynı zamanda işitme cihazlarını optimum fiyatlarla ve nitelikli hizmetle işitme sorunu yaşayan bireylere ulaştırmayı hedefleyen Earnet; dolayısıyla insanlara saygı duyan iş ortaklarıyla birlikte misyonunu gerçekleştirmeye çalışmaktadır. Earnet, teknolojik yeni yöntemiyle konusundaki başarılı üniversitelerin kliniksel bilimsel çalışmaları ile hizmetlerine devam etmektedir.

İşitme cihazları üretmek amacıyla 2001 yılında İstanbul’da üretim tesislerini kuran Earnet; araştırma, hazırlık ve buna ek olarak uluslararası gerekli olan sertifikasyon çalışmalarını tamamlaması ile 2003 yılında üretime başlamıştır.

Ayrıca Earnet İşitme Sistemleri, Tekirdağ’da Çorlu ASB ve OSB’de modern teknolojik tesislerinde üretimini gerçekleştiren ear-technic; günümüzde odyolojik ekipman üretimi ve odyolojik yazılımları ile birlikte her yıl yeni projelere imza atmaktadır. Böylelikle Earnet, duyma akustiğine ve odyolojiye üstün teknoloji üreticisi konumunda yeni ufuklar açmaktadır.

Earnet İşitme Sistemleri

İletişim

Genel Merkez İstanbul

Adres: Yeşilköy Mah. Şehit Özcan Canik Sok. No: 2 Flor Plaza B Blok Florya, Bakırköy / İstanbul

Telefon: 0 212 557 91 68

E-Posta: ask@earnet.com.tr

Web: earnet.com.tr

Almanya Ofis

Adres: Mühlengrund 2, 45355 Essen, Germany

Telefon: +49 0 201 45 31 25 33

Fabrika Tekirdağ

Adres: Avrupa Serbest Bölgesi Kara Mehmet Mah. Adnan Arısoy Bulvarı No:13/305 PK: 59930 Ergene / Tekirdağ

Telefon: 0 282 691 10 96

Hakkında hipokratist

Ayrıca Kontrol Et

Emel İşitme Merkezleri

Emel İşitme Merkezleri

Emel İşitme Merkezleri; odyolog Emel Çetin tarafından 18 Aralık 2017 tarihinde ilk olarak Avrupa Yakası …

Bir cevap yazın