ETKİNLİK EKLE

ETKİNLİK EKLE

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.

Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

 • Bu etkinlik geçti.

16. Ulusal Kemik İliği Transplantasyonu ve Hücresel Tedaviler Kongresi

7 Mart - 10:50 - 9 Mart - 18:30

16. Ulusal Kemik İliği Transplantasyonu ve Hücresel Tedaviler Kongresi

16.Ulusal Kemik İliği Transplantasyonu ve Hücresel Tedaviler Kongresi, Türk Hematoloji Derneği tarafından 07-09 Mart 2024 tarihleri arasında Xanadu Otel, Antalya’da gerçekleştirilecektir.

Ulusal Kemik İliği Transplantasyonu ve Hücresel Tedaviler Kongresi, Türkiye’de kendi alanında düzenli olarak gerçekleştirilen en önemli organizasyon olmasının yanı sıra yurt dışındaki diğer benzerleri arasında da önemli birkaç toplantılardan biridir. Özellikle 2024 kongresi boyunca kök hücre nakli ve hücresel tedaviler konusunda ulusal ve uluslararası düzeyde son bir yıl içinde meydana gelen gelişmeler, güncel tartışmalar ve diğer yenilikler ele alınacaktır.

Ayrıca 2024 Kongresinde birbirinden değerli konuşmacı ve oturum başkanları ile bilimsel programda transplantasyonu ayrıntılı olarak inceleyecek ve güncel gelişmelerle birlikte sorunları paylaşacak ve çözüm yollar aranacaktır.

Aynı zamanda bir takım çalışması olan kök hücre transplantasyonu sürecinin en önemli bileşenlerinden olan hemşirelerin de yer alacağı kongre kapsamında “16. Kemik İliği Transplantasyonu ve Aferez Hemşireliği Eğitim Programı” düzenlenecektir.

Kurulları

Kurulları

16.Ulusal Kemik İliği Transplantasyonu ve Hücresel Tedaviler Kongresi

Kongre Düzenleme Kurulu

Kongre Başkanı

 • Muhlis Cem Ar

Sekreterleri

 • Şule Ünal Cangül
 • Selami Koçak Toprak
 • Ali İrfan Emre Tekgündüz

Türk Hematoloji Derneği Yönetim Kurulu

Başkan

 • Muhlis Cem Ar

II. Başkan

 • Şule Ünal Cangül

Genel Sekreter

 • Özgür Mehtap

Araştırma Sekreteri

 • Selami Koçak Toprak

Sayman

 • Fatih Demirkan

Üyeleri

 • Emin Kaya
 • Ali İrfan Emre Tekgündüz

Bilimsel Programı.Kursları.Kayıt & Konaklama

Türk Hematoloji Derneği

Adres: Turan Güneş Blv. İlkbahar Mah. Fahreddin Paşa Sok. No: 8 Çankaya, Ankara

Telefon: +90 312 490 98 97

E-Posta: ‍thdofis@thd.org.tr

Web: www.thd.org.tr

Organizatör

Serenas Uluslararası Turizm Kongre Organizasyon
Phone
+90 312 440 50 11
E-mail
Organizatör sitesini görüntüle

Mekan

Xanadu Resort Hotel
Belek Turizm Merkezi
Antalya, Belek, Serik 07506 Türkiye
+ Google Haritalar
Phone
+90 242 710 00 00
Mekan sitesine git

Türkiye’de tıp dernekleri ve sağlık kurum ve kuruluşları tarafından organize edilen Etkinlikler; sağlık profesyonellerini bir araya getirerek tıp ve sağlık alanındaki bilgi, araştırma ve gelişmeler paylaşılmaktadır. Ayrıca etkinlikler içinde yer alan tıp ve sağlık alanındaki önemli ay, gün ve haftalar toplumdaki farkındalığı oluşturmaktadır.

 

Etkinliklerin temel amacı, sağlık profesyonellerinin fikir alışverişinde bulunabildiği, yeni tıbbi teknolojiler hakkında bilgi edinebildiği ve en son araştırma bulgularını tartışabildiği bir platform sağlamaktadır. Katılımcılar, en son tıbbi buluşlar ve ilerlemeler hakkında bilgi edinebildikleri açılış konuşmaları, panel tartışmaları ve çalıştaylar gibi çeşitli oturumlara katılabilmektedir.

 

Aynı zamanda tıp kongreleri ve diğer etkinlik toplantılarında sağlık profesyonelleri ve toplumlar ağ kurma fırsatı yakalamaktadır. Bu etkinlikler, katılımcılar tanışmak ve bağlantı kurmak, deneyimleri paylaşmak ve gelecekte işbirliklerine yol açabilen ilişkiler kurmak için eşsiz bir fırsat sunmaktadır.

 

Tıp ve sağlık kongre toplantıları yeni tıbbi cihaz ve teknolojileri keşfetme şansı ile çeşitli tıbbi şirketlerin katılımcıları en yeni tıbbi ürün ve hizmetlerini sergilemektedir. Etkinlik katılımcıları; yeni tıbbi cihazlar, ilaçlar ve sağlıkla ilgili diğer ürünler hakkında bilgi edinme şansı yakalamaktadır.

 

Bu etkinlik toplantıları, katılımcılara eğitim ve ağ oluşturma fırsatlarının yanı sıra yeni şehirleri ve kültürleri keşfetme şansı sunmaktadır. Etkinlikler genellikle Türkiye’nin farklı şehirlerinde düzenleniyor ve katılımcılara yeni kültürleri, mutfakları ve manzaraları deneyimleme şansı vermektedir.

 

Etkinliklerin tarih ve yerleri Hipokratist – Sağlık Ansiklopedisinde  yer almaktadır.

events

ETKİNLİK EKLE

ETKİNLİK EKLE

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.