Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Ana Sayfa / Tıp Kongreleri / Ulusal Kemik İliği Transplantasyonu ve Hücresel Tedaviler Kongresi

Ulusal Kemik İliği Transplantasyonu ve Hücresel Tedaviler Kongresi

Ulusal Kemik İliği Transplantasyonu ve Hücresel Tedaviler Kongresi; Türk Hematoloji Derneği tarafından ilk olarak 1996 yılında düzenlenmeye başlanmıştır.

Kongrede birbirinden değerli konuşmacı ve oturum başkanları ile aynı zamanda bilimsel programlar ayrıntılı olarak incelenerek ve güncel gelişmelerle birlikte sorunların paylaşıldığı ve çözüm yollarının araştırıldığı tartışmalı konulara yer verilmektedir.

Kongre, Türkiye’de düzenli olarak gerçekleştirilen en önemli organizasyonlardan biri olması; bunun yanında yurt dışındaki benzer toplantılar arasında en önemli birkaç toplantıdan biri olma özelliğine sahiptir. Ayrıca Ulusal Kemik İliği Nakli ile ilgili gelişmeler her yıl düzenlenen kongrede aktarılmaktadır.

Kongre kapsamında, bilimsel ve sosyal aktivitelerin yanı sıra; hemşire ve veri yöneticilerinin Transplantasyon Koordinatörleri Kursu, Tartışmalı Konular ve Zor Olgular Kursu, Kemik İliği Transplantasyonu ve Aferez Hemşirelik Eğitim Programı düzenlenmesinin yanında kurs katılımcılarına çeşitli burslar verilmektedir.

Tüm dünyayı etkisi altına alan Coronavirüs Covid-19 pandemisi nedeniyle 13. Ulusal Kemik İliği Transplantasyonu ve Hücresel Tedaviler Kongresi; 2 – 3 Nisan 2021 tarihlerinde sanal olarak düzenlenecektir.

Kongre, Türkiye’de düzenli olarak gerçekleştirilen en önemli organizasyon olmasının yanında; ayrıca uluslararası anlamda benzerleri arasında en önemli birkaç toplantıdan biri olma özelliğine sahiptir. Ulusal Kemik İliği Nakli ile ilgili gelişmeler her yıl düzenlenen kongrede aktarılmaktadır.

Kongre dili Türkçe olmasının yanı sıra; aynı zamanda katılımcılara katılım belgelerini 3 Nisan 2021 tarihinde sanal platform üzerinden verilecektir. Ayrıca kongre katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilmesi durumunda; kongre davet yazıları Kongre Sekreterliği aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir. Kongrenin tüm oturumları ve bunun yanında kurslar Türk Tabipler Birliği Sürekli Tıp Eğitimi Kredilendirme KuruluSTE ve Avrupa Hematoloji BirliğiEHA (CME) tarafından kredilendirilecektir.

Bilimsel Program

Kayıt

Ulusal Kemik İliği Transplantasyonu ve Hücresel Tedaviler Kongresi

İletişim

E-posta: info@thdkitht2021.org

Web: www.thdkitht2021.org/

Türk Hematoloji Derneği 

Adres: Mall of İstanbul Rezidans 7 A Blok No: 26 PK: 34306 Başakşehir / İstanbul

Telefon: 0 212 603 66 55

Faks: 0 212 603 66 35

E-Posta: thd@thd.org.tr – thdofis@thd.org.tr

Web: www.thd.org.tr

Kongre Sekreteryası

Serenas Uluslararası Turizm Kongre Organizasyon 

Adres: Hilal Mah. Cezayir Cad. No: 13 PK: 06550 Yıldız, Çankaya / Ankara

Tel: 0 312 440 50 11

Faks: +90 312 441 45 62

Web: www.serenas.com.tr

Hakkında hipokratist

Ayrıca Kontrol Et

Nöronütrisyon Sempozyumu

Nöronütrisyon Sempozyumu

Nöronütrisyon Sempozyumu; Türk Nöroloji Derneği Nöronütrisyon Çalışma Grubu tarafından 2019 yılından itibaren her yıl düzenlenmektedir. …

Bir cevap yazın