Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ana Sayfa / Tıp Kongreleri / Meme Kanserinde Yeni Yaklaşımlar Eğitim Toplantısı

Meme Kanserinde Yeni Yaklaşımlar Eğitim Toplantısı

Meme Kanserinde Yeni Yaklaşımlar Eğitim Toplantısı; Emerging Trends in the Treatment of Breast CancerMeme Kanseri Tedavisinde Yükselen Trendler adı ile 10 Ocak 2009 tarihinde İstanbul’da gerçekleştirilmiştir.

Meme Kanserinde Yeni Yaklaşımlar Eğitim Toplantıları; tek tip bir hastalık olmayan meme kanserinin tanısında, tedavisinde ve takiplerinde güncellemeler yapmak amacıyla her yıl gerçekleştirilmektedir. Kişiye özel yaklaşımların gerekliliği konusunda tartışma, yapılanlar ve yapılması gerekenleri değerlendirme ve bilgilerin tazelendiği Toplantı; bir önceki yılın gelişmeleri eşliğinde meme kanseri tüm yönleriyle irdelenmektedir. Genellikle dünyada ilgi gören San Antonio Meme Kanseri Sempozyumu’nda açıklanan çalışmaların ışığı altında irdelenen Toplantı; interaktif vaka tartışmaları, tartışmalı oturumlarda güncel bilgilerin olgular eşliğinde katılımcılar ile tartışılmaktadır.

Özellikle meme kanseri risk faktörleri, prognostik ve prediktif faktörler, fertilite, yeni moleküller, radyolojik tanı ve cerrahi, radyasyon onkolojisi, medikal onkoloji gibi farklı disiplinlerdeki tedavi yöntemlerinin tartışıldığı konuların yanı sıra; meme kanserli hastada rekonstrüksiyon ile yenilikler ve farklı disiplinlerin rekonstrüksiyonlu hastaya yaklaşımlar ele alınmaktadır. Ayrıca, genç meme kanserli olguların artması nedeni ile genç meme kanserine yaklaşım konulu oturumlar düzenlenmektedir. Radyoloji oturumlarında olgular eşliğinde yapılan tartışmalar ile radyologlar ve diğer disiplinler için eğitici olduğu düşünülmektedir.

Aynı zamanda, hızla gelişmekte olan meme radyoloji görüntüleme ve onko plastikcerrahi konularında kurslar düzenlenmektedir. Meme kanserinin değişen yüzünü katılımcılar ile tartışıldığı Meme Kanserinde Yeni Yaklaşımlar Eğitim Toplantısı; olgu tartışmaları eşliğinde yenilikler konuşulmaktadır.

Meme Kanserinde Yeni Yaklaşımlar Eğitim Toplantıları; tanı ve tedavide gelişen ileri teknoloji ile meme kanserine yaklaşım yeni ajanlar sayesinde her yıl açıklanan çok sayıda değerli çalışma sonucunda büyük dinamizm taşımaktadır.

Meme Kanserinde Yeni Yaklaşımlar Eğitim Toplantısı

Meme Kanserinde Yeni Yaklaşımlar Eğitim Toplantıları

Ondördüncü Meme Kanserinde Yeni Yaklaşımlar Eğitim Toplantısı; 08 – 09 Ocak 2022 tarihlerinde Fairmont Quasar Hotel, Şişli / İstanbul’da düzenlenecektir.

Organizasyon Komitesi

Sempozyum Başkanları

Nil Molinas MandelCihan Uras

Bilimsel Program.Ulaşım.İletişim

Geçmiş Toplantılar

2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010
İletişim

Murat Aslandağ

Telefon: 0 533 257 04 45

E-Posta: mkyy@humanitasmice.com

Web: http://www.istanbulmemekanseri.com/

Hakkında hipokratist

Ayrıca Kontrol Et

Ulusal Güney Aile Hekimliği Kongresi

Ulusal Güney Aile Hekimliği Kongresi

Ulusal Güney Aile Hekimliği Kongresi; Aile Hekimleri Dernekleri Federasyonu tarafından ilk olarak 2020 yılında Kıbrıs’ta …

Bir cevap yazın