ETKİNLİK EKLE

ETKİNLİK EKLE

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.

Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

3. Dermatoloji ve Kadın Dokunuşları Sempozyumu

7 Mart - 09:00 - 8 Mart - 11:45

3. Dermatoloji ve Kadın Dokunuşları Sempozyumu

3.Dermatoloji ve Kadın Dokunuşları Sempozyumu, Kozmetoloji ve Dermatoloji Akademisyenleri Derneği tarafından 07-08 Mart 2024 tarihlerinde Wyndham Grand Kalamış Marina Hotel – Kadıköy, İstanbul’da gerçekleştirilecektir.

Kadınların her dokunduklarını farklılaştırdığı ve daha derin anlam kattığı gerçeği ile 2022 yılında önce sadece psoriasisin kadınlar üzerindeki etkisinin tartışıldığı, farkındalığı arttırmak amacıyla gerçekleştirilen Dermatoloji ve Kadın Dokunuşları Sempozyumu konuları daha da çeşitlendirerek devam etmektedir.

Özellikle 2024 Dermatoloji ve Kadın Dokunuşları Sempozyumunda atopik dermatitten, saç hastalıklarına ve kozmetik uygulamalara kadar birçok konuya alanında deneyimli kadın akademisyenler tarafından konuşulacaktır. Aynı zamanda genç akademisyen ve akademisyen adayı dermatologların katılımları ile oturumlar kapsamlı bir şekilde hazırlanmıştır. Bununla birlikte 3. Dermatoloji ve Kadın Dokunuşları Sempozyumu, oturum başkanları ve konuşmacılar konusunda uzmanlar ve diğer tecrübeli kişiler yer alacaktır.

Ayrıca emekçi kadınların sömürüye ve ayrımcılığa karşı mücadelesinin evrensel simgesi olan Dünya Kadınlar Gününde; dermatologlar 8 Mart gününü ölümsüz kılmak adına Kozmetoloji ve Dermatoloji Akademisyenleri Derneği bilimsel programı ile 3. Dermatoloji ve Kadın Dokunuşları Sempozyumu gerçekleştirilecektir.

Komite ve Kurulları

Komite ve Kurulları

3.Dermatoloji ve Kadın Dokunuşları Sempozyumu

Onursal Başkanları

  • Dr. Server SERDAROĞLU
  • Dr. Bilal DOĞAN

Sempozyum Başkanları

  • Dr. Özge AŞKIN
  • Dr. Sevim BAYSAK

Bilimsel Kurulu

  • Dr. Zeynep ALTAN FERHATOĞLU
  • Dr. İlteriş OĞUZ TOPAL
  • Dr. Tuğba Kevser UZUNÇAKMAK
  • Dr. Hülya CENK

Bilimsel Program

Kayıt – Konaklama

Kozmetoloji ve Dermatoloji Akademisi Derneği

E-Posta: info@kadindokunuslari.org

Web: www.kdad.org.tr

Organizatör

Coin Turizm Kongre Organizasyon ve Danışmanlık
Phone
+90 312 577 12 46
E-mail
info@cointurizm.com
Organizatör sitesini görüntüle

Mekan

Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Otel
Fenerbahçe, Fener Kalamış Cd. No 38
İstanbul, Kadıköy 34726 Türkiye
+ Google Haritalar
Phone
+90 216 400 00 00
Mekan sitesine git

Türkiye’de tıp dernekleri ve sağlık kurum ve kuruluşları tarafından organize edilen Etkinlikler; sağlık profesyonellerini bir araya getirerek tıp ve sağlık alanındaki bilgi, araştırma ve gelişmeler paylaşılmaktadır. Ayrıca etkinlikler içinde yer alan tıp ve sağlık alanındaki önemli ay, gün ve haftalar toplumdaki farkındalığı oluşturmaktadır.

 

Etkinliklerin temel amacı, sağlık profesyonellerinin fikir alışverişinde bulunabildiği, yeni tıbbi teknolojiler hakkında bilgi edinebildiği ve en son araştırma bulgularını tartışabildiği bir platform sağlamaktadır. Katılımcılar, en son tıbbi buluşlar ve ilerlemeler hakkında bilgi edinebildikleri açılış konuşmaları, panel tartışmaları ve çalıştaylar gibi çeşitli oturumlara katılabilmektedir.

 

Aynı zamanda tıp kongreleri ve diğer etkinlik toplantılarında sağlık profesyonelleri ve toplumlar ağ kurma fırsatı yakalamaktadır. Bu etkinlikler, katılımcılar tanışmak ve bağlantı kurmak, deneyimleri paylaşmak ve gelecekte işbirliklerine yol açabilen ilişkiler kurmak için eşsiz bir fırsat sunmaktadır.

 

Tıp ve sağlık kongre toplantıları yeni tıbbi cihaz ve teknolojileri keşfetme şansı ile çeşitli tıbbi şirketlerin katılımcıları en yeni tıbbi ürün ve hizmetlerini sergilemektedir. Etkinlik katılımcıları; yeni tıbbi cihazlar, ilaçlar ve sağlıkla ilgili diğer ürünler hakkında bilgi edinme şansı yakalamaktadır.

 

Bu etkinlik toplantıları, katılımcılara eğitim ve ağ oluşturma fırsatlarının yanı sıra yeni şehirleri ve kültürleri keşfetme şansı sunmaktadır. Etkinlikler genellikle Türkiye’nin farklı şehirlerinde düzenleniyor ve katılımcılara yeni kültürleri, mutfakları ve manzaraları deneyimleme şansı vermektedir.

 

Etkinliklerin tarih ve yerleri Hipokratist – Sağlık Ansiklopedisinde  yer almaktadır.

events

ETKİNLİK EKLE

ETKİNLİK EKLE

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.