Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Ana Sayfa / İlaç Firmaları / Bilim İlaç

Bilim İlaç

Bilim İlaç; ilaç konusunda, üretim ve pazarlama faaliyeti göstermek amacıyla 1953 yılında kurulmuştur.

Firma, yüzde yüz Türk sermayeli köklü bir kuruluş olarak belirlediği misyon doğrultusunda; insana ve insan sağlığı, teknolojik alt yapısı ile gelişmeye açık, uluslararası standarda üretim ve kaliteyi yaşam felsefesi olarak benimsemektedir.

Firma, üretimlerini cGMP – current Good Manufacturing Practices – İyi Üretim Uygulamalarına uygun olarak dizayn edilmiş Çerkezköy ve Gebze‘de iki ayrı tesiste gerçekleştirmektedir. Özellikle, Türkiye’nin önemli penisilin üretim tesislerinden olan, Almanya Sağlık Bakanlığı onaylı Bilim Çerkezköy ve çevreye duyarlı ilaç üretim tesisi olan İngiltere Sağlık Bakanlığı onaylı Bilim Gebze ile iki ayrı tesiste ilaç üretimlerini gerçekleştirmektedir. Firma, laboratuvar alanı ile Türk ilaç sektöründe Ar-Ge merkezinde geliştirdiği yeni ürünlerle, Türk ekonomisine önemli katkılar sağlamaktadır.

bilim ilaç

Yurtiçi ve yurtdışı pazarlarında etkin bir rol oynayan Bilim İlaç; 70’in üzerinde ülkeye ihracat ve bunun yanında Moldova ile Arnavutluk’ta temsilcilik ofisleri bulunmaktadır.

Firma, insan sağlığını ilgilendiren kaliteyi ön planda tutmasının yanı sıra; gelecek nesillere saygıyı bir şirket değeri olarak benimsemektedir. Firma sosyal, çevresel ve ekonomik etkileri ve paydaşlarına karşı sorumluluk bilinci olarak; etik, şeffaf ve kurumsal yönetim anlayışıyla sürdürülebilir hizmet etmeyi, iş anlayışının ve kurum kültürünün ayrılmaz parçası olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Ürün Portföyü.AR&GE.Üretim Tesisleri.Kariyer

İletişim

Bilim Plaza

Adres: Piyalepaşa Blv. Kaptanpaşa Mah. Zincirlikuyu Cad. No: 184 PK: 34440 Beyoğlu / İstanbul

Telefon: 0 212 365 15 00

Faks: 0 212 276 29 19

Web: www.bilimilac.com.tr

Hakkında hipokratist

Ayrıca Kontrol Et

Pfizer

Pfizer

Pfizer, Charles Pfizer ve Charles Erhart tarafından bir kimya şirketi olarak ABD‘nin New York şehrinin Brooklyn …

Bir cevap yazın