Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Ana Sayfa / Tıbbi Görüntüleme Merkezleri / LaMED Görüntüleme Merkezi

LaMED Görüntüleme Merkezi

LaMED Görüntüleme Merkezi; tıbbi görüntüleme hizmeti vermek amacıyla Ocak 2004 yılının Ocak ayında Alsancak, İzmir‘de hizmet vermeye başlamıştır.

LaMED; mesleki deneyimleri doğrultusunda ilk olarak son teknoloji mammografi ve ultrasonografi cihazlarıyla, İzmir‘de ilk olarak CR-mammografi ve yüksek rezolüsyonlu renkli doppler ultrasonografi cihazı kullanan Görüntüleme Merkezi; bir doktor, bir teknisyen ve bir sekreter kadrosu ile hizmet vermeye başlamıştır. Merkez, günümüzde tıbbi teknolojik gelişmeleri takip ederek, konusunda “teknolojik önder” olmayı hedeflemektedir.

LaMED; 2020 yılı itibariyle; manyetik rezonans görüntüleme, üç boyutlu tomosentez dijital mammografi, doppler ultrasonografielastografi, kemik dansitometri, dijital röntgen cihazları tıbbi teknolojik donanımlarla hizmet vermektedir.

LaMED Görüntüleme Merkezi; spesifik konularda deneyimli radyoloji uzmanları ile birlikte yüksek kapasiteli çekimlerle, her hasta için en uygun şekilde uygulamaktadır. Merkezde meme MR’ı eşliğinde vakum biyopsi ve tel işaretleme işlemleri ile beraber multiparametrik prostat MR ve MR TRUS Fizyon Biyopsi uygulamaları yapılmaktadır.

LaMED Görüntüleme Merkezi

Görüntüleme Merkezi, uzman hekimleri ile sofistike, rutin dışı tetkik uygulamalarının yanı sıra; elde ettiği görüntüleri titizlikle değerlendirerek, deneyim süzgecinden geçirerek yorumlamaktadır.

LaMED; hastalarının sıkıntılarını unutturacak keyifli, huzurlu ve hijyenik bir ortamda hizmet vermeyi amaçlamakta olup; 2016 yılının Ekim ayında mekan değişikliği yaparak, taşındığı yeni mekanında bahçe ortamı ve engelli dostu mimarisiyle birlikte hizmetlerine devam etmektedir.

LaMED; bilimsel ve deontolojik etik olarak, radyoloji hizmeti sunmaktadır.

Hizmetleri

  • Manyetik Rezonans Görüntüleme – MR
  • Üç Boyutlu Tomosentez Dijital Mamografi
  • Renkli Doppler Ultrasonografi
  • Kemik Dansitometri
  • Dijital Röntgen
  • Biyopsi Uygulamaları
İletişim

Adres: 1355 Sokak No: 5/7 Alsancak / İzmir

Telefon: 0 232 464 22 33

Mobil: 0 549 464 22 33

E-Posta: info@lamed.com.tr

Web: lamed.com.tr/

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 09:00 – 19:00

Cumartesi: 09:00 – 15:00

Pazar: Kapalı

Hakkında hipokratist

Ayrıca Kontrol Et

Spektromar İleri Görüntüleme Merkezi

Spektromar İleri Görüntüleme Merkezi

Spektromar İleri Görüntüleme Merkezi; radyolojik ileri tetkikler yapmak amacıyla 1996 yılında Bakırköy, İstanbul‘da kurulmuştur. Özel …

Bir cevap yazın