Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Ana Sayfa / Tıp Kongreleri / Uluslararası Sağlık Kuruluşlarında İş Sağlığı ve Güvenliği Kongresi

Uluslararası Sağlık Kuruluşlarında İş Sağlığı ve Güvenliği Kongresi

Uluslararası Sağlık Kuruluşlarında İş Sağlığı ve Güvenliği Kongresi; Sağlık Akademisyenleri Derneği tarafından İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda uzmanları bir araya getirmek amacıyla ilk olarak 6 – 9 Kasım 2019 tarihleri arasında Pine Beach Belek, Antalya‘da gerçekleştirilmiştir.

Kongre, Sağlık Çalışanlarında İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda kamu ve özel sektörde bulunan; sağlık çalışanları, iş sağlığı ve güvenliği profesyonelleri ve yöneticileri katılım sağlamaktadır.

Aynı zamanda kongrelerde, dünyada ve Türkiye’de çalışma hayatının mücadele ettiği en önemli problemlerin başında gelen iş kazaları ve meslek hastalıkları; bunlara ek olarak, toplumlarda iş sağlığı ve güvenliği bilinciyle farkındalığı arttırarak güvenlik kültürünün oluşturulması amaçlanmaktadır.

Uluslararası Sağlık Kuruluşlarında İş Sağlığı ve Güvenliği Kongresi, tüm paydaşlar ile işbirliği içerisinde yürütülen faaliyetler sonucunda; hedefi olan sağlıklı ve güvenli çalışma ortamlarının ve güvenli davranış bilincine sahip çalışanların yer aldığı bir çalışma hayatı oluşturulması hedeflenmektedir.

Özellikle sunum, çalıştay, sözlü ve poster bildiriler ile sağlık çalışanlarında meslek hastalıklarının yer aldığı Kongrede; genellikle iş kazaları sebepleri, sağlık kuruluşlarında iş sağlığı ve güvenliğini sağlayıcı yöntem ve yenilikler tartışılmaktadır.

Uluslararası Sağlık Kuruluşlarında İş Sağlığı ve Güvenliği Kongreleri

III. Uluslararası Sağlık Kuruluşlarında İş Sağlığı ve Güvenliği Kongresinin ana teması; “Sağlık Çalışanlarında Meslek Hastalıkları, İş Kazaları, Risk Yönetimi ve Önlemler” olarak belirlenmiştir. Kongre, 17 – 20 Kasım 2021 tarihleri arasında Online Dijital Platform ve Sherwood Dreams Resort & Hotels Belek, Antalya’da gerçekleştirilecektir.

Ayrıca Covid-19 pandemisini yaşayan ve elinden geleni yapıp başarıları ile tarih yazan sağlık çalışanları; dolayısıyla yaşadıkları, deneyimleri, alınan dersler, kazanımları, zorlukları, korkuları, problemleri ve sonuçları kongrede tartışılacaktır.

Bilimsel Program.Kayıt&Konaklama.İletişim.Web Sitesi

II. Uluslararası Sağlık Kuruluşlarında İş Sağlığı ve Güvenliği Kongresinin ana teması; “Pandemilerde Sağlık Çalışanlarının Sağlığı ve Güvenliği” olarak belirlenmiştir. Kongre, 17 – 18 Aralık 2020 tarihlerinde Online olarak gerçekleştirilmiştir.

I. Uluslararası Sağlık Kuruluşlarında İş Sağlığı ve Güvenliği Kongresinin ana teması; “Sağlık Çalışanlarında İş Sağlığı ve Güvenliği” olarak belirlenmiştir. Kongre, 6 – 9 Kasım 2019 tarihleri arasında Pine Beach Belek, Antalya’da gerçekleştirilmiştir.

Hakkında hipokratist

Ayrıca Kontrol Et

Çocuk Nefroloji Kongresi

Çocuk Nefroloji Kongresi

Çocuk Nefroloji Kongresi, ilk olarak Çocuk Nefroloji Derneği tarafından 29 – 31 Mayıs 1996 tarihleri …

Bir cevap yazın