Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Ana Sayfa / Tıp Kongreleri / Türkiye Psikoterapi Zirvesi

Türkiye Psikoterapi Zirvesi

Türkiye Psikoterapi Zirvesi; Psikoterapi Türkiye tarafından ilk olarak Yıldız Teknik Üniversitesinde 2018 yılında düzenlenmeye başlanmıştır.

Psikoterapinin öncü isimleri ile bununla birlikte öğrenciler, akademisyenler ve bu alana ilgi duyan isimlerin yer aldığı Psikoterapi Zirvesi‘nde; birçok terapi yaklaşımının yanında seçkin isimleri bir araya getirerek psikoterapide sınırları kaldırmayı hedeflemektedir.

Ayrıca Psikoterapi Zirvesi‘nde; Türkiye ve dünyadan psikoterapinin öncü isimlerinin konuşmacı olarak katılmasının yanında farklı terapi ekolleri ve atölyelerle etkinlikler gerçekleşmektedir.

Dünyadan ve Türkiye’nin bir çok bölgesinden katılan psikoterapistler ve psikoterapist adaylarıyla; Psikoterapi Ekollerinin Uzman isimleri ve ekollerinin etkileşimi sağlanmış atölyelerle katılımcılara tecrübe paylaşımı imkanı verilmektedir.

Türkiye Psikoterapi Zirvesi

Psikoterapi ekollerini ilgilileriyle buluşma fırsatı olan zirvede; bilişsel, sorun çözme, duygu odaklı, kişilik bozukluğu, metakognitif, valoluşçu, kabul ve kararlılık terapilerine yer verilmiştir. Aynı zamanda gestalt terapi, travma psikoterapisi, pozitif psikoterapinin yer aldığı zirvede; bununla birlikte çocuk ve ergenlerde bilişsel davranış terapileri ile çocuklarda oyun, kukla, narrative terapi atölyelerine yer verilmektedir.

Önceki zirvelerde, terapide yapısal interaksiyonel müdahale teknikleri başta olmak üzere; toplumsal travmalarda sosyatri ve sosyodrama-pandemi ve grup psikoterapisi ile ayrıca psikoterapi ve hayatın anlamı tartışılmıştır. Bununla birlikte Türkiye Psikoterapi Zirvesi, bilişsel çelişki perspektifinden terapiye uyum süreci ile; fenomenoloji, psikoterapi ve fenomenolojik rüya benliği modeli ve motivasyonel görüşmeler gibi psikoterapinin birçok alanı konuşulmaktadır.

4. Türkiye Psikoterapi Zirvesi – 20 – 21 Mart 2021

Program Akışı

İletişim

Adres: Merkez Mah. Hasat Sok. No: 52 D: 1 Şişli / İstanbul

WhatsApp: 0 552 322 12 62

E-Posta: psikoterapiturkiye@gmail.com

Web: turkiyepsikoterapizirvesi.com

Hakkında hipokratist

Ayrıca Kontrol Et

Ulusal Endoüroloji Kongresi

Ulusal Endoüroloji Kongresi

Ulusal Endoüroloji Kongresi; Endoüroloji Derneği tarafından 1994 yılından itibaren iki yılda bir gerçekleştirilmektedir. Endoüroloji alanında …

Bir cevap yazın