Ana Sayfa / Ecza Depoları / Türkiye Eczacılar Deposu

Türkiye Eczacılar Deposu

Türkiye Eczacılar Deposu, Türkiye Cumhuriyetinin ilk yıllarında; eczane, ilaç, ilaç dağıtımı ve temel eksiklikleri gidermek amacıyla  1939 yılında İstanbul‘da kurulmuştur.

TED; insan sağlığını etkileyen durumlarda Türk Milleti için gerekli adımları atmak amacıyla Bakanlar Kurulu kararıyla kurulmuştur. Kurum Türkiye’de gerekli olan vazifelerini yerine getirmesinin yanı sıra; ecza sektörüne olan ilginin artması için gayret göstermesi bununla birlikte diğer ecza depolarının kurulmasına ve eczacılığın gelişmesine katkı sağlamıştır. Türkiye’de kuruluşunda 112 eczanesi olan ve hiç ecza deposu bulunmamasına rağmen; Eczacılar Deposu önderliğinde günümüzde Türkiye’de 24 binin üzerinde eczane ve 246 ecza deposu bulunmaktadır. TED, kuruluşundan itibaren ecza depoculuğu sektöründe; özellikle öncü ve değişime ayak uyduran kurum olmayı ana hedef olarak benimsemektedir.

TED, sağlık alanında tercih edilen, etik değerlere bağlı kaliteli hizmetler sunan, sektöründe tercih edilmenin yanında; ecza depoculuğu sektöründe elde ettiği tecrübesiyle beraber sürekli ve dengeli olarak büyümeyi hedeflemektedir. Müşterilerinin memnuniyetiyle beraber çalışanlarının mutluluğu, yetkinlikleri ve kişisel gelişmelerini ön planda tutması ve bununla birlikte; amacı doğrultusunda tüm çalışanlarına sistemli eğitim programları uygulamayı kendine misyon edinmiştir.

TED, ayrıca 1939 yılından günümüze Türkiye’nin tüm coğrafi bölgelerinde; etik, nitelikli ve kaliteli hizmet anlayışını müşterilerine ulaştırması aynı zamanda medikal sektör pazarında değişimin ve gelişimin öncüsü olmayı kendine vizyon edinmiştir.

Türkiye Eczacılar Deposu kuruluş değerlerini yansıtan, çalışanların potansiyellerini üst düzeylerde kullanabilmelerine ve geliştirmelerine olanak sağlayan; bununla birlikte çalışma ortamı sağlamayı hedefleyerek faaliyetlerini tedarikçilerine dürüst, şeffaf, doğru ve yasaların benimsendiği değerler doğrultusunda planlayarak uygulamaktadır.

TED; 2019 yılının Aralık ayında Çin‘in Wuhan şehrinde başlayan ve pandemi oluşturarak tüm dünyayı tehdit eden; covid-19 coronavirüs nedeniyle Türkiye’de 3 katlı cerrahi maske ihtiyacına bağlı olarak ve bununla birlikte sosyal sorumlulukları da üstlenerek, yüksek kalite ve hizmet anlayışıyla müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiştir.

Türkiye Eczacılar Deposu

Ürün Kategorileri

İletişim

Adres: Defterdar Mah. Kırimi Çeşmesi Sok. No: 6 PK: 34050 Eyüpsultan / İstanbul

Telefon: 0 212 909 91 34

E-Posta: info@ted1939.com

Web: turkiyeeczacilardeposu.com

Hakkında hipokratist

Ayrıca Kontrol Et

Den-Ge Ecza Deposu

Den-Ge Ecza Deposu

Den-Ge Ecza Deposu, veteriner ilaçları sektöründe faaliyet göstermek amacıyla Sakarya’da kurulmuştur. Yunus Demirli ve Muzaffer …

Bir yanıt yazın