Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Ana Sayfa / Tıbbi Görüntüleme Merkezleri / Samar Görüntüleme Merkezi

Samar Görüntüleme Merkezi

Samar Görüntüleme Merkezi; tanı ve teşhis amaçlı görüntüleme hizmetleri vermek amacıyla 9 Aralık 2009 tarihinde Adapazarı, Sakarya‘da kurulmuştur.

Samar; analiz veya raporlama olmaksızın tanı-teşhis amaçlı röntgen, ultrason, manyetik rezonans gibi görüntüleme hizmetleri faaliyetleri göstermektedir.

Bilimsel ve sosyal sorumluluk ilkelerinden ödün vermeden açık, dürüst, güvenilir sağlık hizmeti sunan Samar Görüntüleme; hasta güvenliğini merkezde tutan hizmet anlayışı ve hastaya hizmeti tam zamanında ve uygun koşullarda sunmaktadır. Böylelikle sürekli gelişimi hedef alarak hizmet kalitesini en üst seviyede tutan Samar Görüntüleme Merkezi; hastaların ihtiyaç, beklenti ve memnuniyetine odaklı olarak çalışma, hasta ve çalışan memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Ayrıca, yasal mevzuatlar çerçevesinde kalite politikası ile çalışanların eğitilmesi ve sürekli iyileştirme süreçlerinde etkinlikleri sağlamaktadır.

Aynı zamanda evrensel değerlere bağlı, dünyadaki teknolojik gelişmelere paralel olarak kendisini sürekli yenileyen Samar Görüntüleme; özellikle ulusal ve uluslararası iş gelişimi anlaşmalarıyla, topluma üst düzeyde ve güvenilir sağlık hizmetlerinin verilmesinde öncülük etmektedir. Merkez, vermiş olduğu hizmeti, kaliteden ödün vermeden ekonomik koşullarda sunabilmeyi kendine misyon edinmiştir.

Bununla birlikte, Görüntüleme ve Tanı Merkezleri arasında uluslararası standartlarda üstün teknoloji ile sürekli kendini geliştiren Merkez; dünyada ve Türkiye’de görüntüleme alanında referans gösterilen bir sağlık kurumu olmayı kendine vizyon edinmiştir.

Samar Görüntüleme Merkezi

İletişim

Adres: Papuççular Mah. Adnan Menderes Cad. No: 112 PK: 54100 Adapazarı / Sakarya

Telefon: 0 264 271 88 86 0 264 271 88 87

Mobil: 0 536 024 88 42

E-Posta: info@samargoruntulememerkezi.cominfo@sakaryaacikmr.com

Web: www.sakaryaacikmr.com

Ulaşım

Hakkında hipokratist

Ayrıca Kontrol Et

Medko Sağlık Hizmetleri

Medko Sağlık Hizmetleri

Medko Sağlık Hizmetleri; Meditel HealthCare kuruluşu olarak sağlık hizmeti vermek amacıyla 1992 yılında Fatih, İstanbul‘da …

Bir cevap yazın