Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Ana Sayfa / Tıbbi Görüntüleme Merkezleri / Özkaya Görüntüleme Merkezi

Özkaya Görüntüleme Merkezi

Özkaya Görüntüleme Merkezi; radyoloji tanı ünitesi ile hastalıkların tespiti ve teşhisinin konması amacıyla 2006 yılında Kızılay, Ankara’da kurulmuştur.

Özkaya Tıp Merkezleri bünyesinde; bulunan görüntüleme yöntemleri aracılığıyla sağlık bilimlerinin her alanında hastalıkların tanısı ve tedavisi gerçekleştirilmektedir. Hastalıkların teşhis edilmesi amacıyla vücut içi görüntülemelerin yapıldığı, damarların, yumuşak dokuların, kemiklerin görüntülerinin elde edildiği ve elde edilen görüntülerin yorumlandığı radyoloji bölümünde; özellikle farklı görüntüleme yöntemlerinden yararlanılmakta ve çoğu hastalığın teşhis edilmesinde radyolojik görüntüleme yöntemlerine başvuran radyologları ile sağlık sektörünün her alanında hizmet sunmaktadır.

Özkayalar Tıp Merkezi’nde gerekli durumlarda diğer tıp alanındaki doktorları, radyologlarından destek almasının yanı sıra bölümler arası dayanışma ve birlikte çalışma ilkesi olarak benimsemiştir. Radyoloji tanı merkezi, görüntüleme işlemlerini yapan teknikerleri ve buna ek olarak görüntüler üzerinde tespitte bulunan radyologları kesintisiz olarak hastalara hizmet sunmaktadır. Bununla birlikte Tanısal radyoloji ve girişimsel radyoloji alanların hizmet veren Tıp Merkezi; radyolojinin bu iki alanında görüntülemeler yapılmakta ve buna ek olarak hastalıkların tanısı konmaktadır.

Özkaya Görüntüleme Merkezi

Aynı zamanda toplumun her kesiminden bireye yüksek kalitede sağlık hizmeti sunabilmek, sağlık sektöründe iş imkanları yaratarak Türkiye’ye hizmet vermektedir. Ayrıca personelinin sürekli ve sürdürülebilir gelişimini destekleyerek güven içinde mutlu çalışmalarını sağlamayı kendine misyon edinmiştir.​

Özkaya Tıbbi Görüntüleme Merkezi, toplumun sağlık konusundaki beklenti ve ek olarak ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak; bilimsel kurallara uygun, kaliteli sağlık hizmetini en üst düzeyde vermektir. Genellikle hizmet kalitesini sürekli iyileştirme prensibi ile Ankara’da sağlık hizmeti veren merkezler içinde referans tıp merkezi olmayı hedeflemeyi kendine vizyon edinmiştir.

Özkaya Tıp Merkezi ve İnkılap Özkaya Cerrahi Tıp Merkezi; Ankara’nın merkezi yeri olan Kızılay’da radyologları ile modern tıbbi cihazlarıyla sağlık hizmetlerinin kaliteli ve güvenilir biçimde sunulmasını sağlamayı hedeflemektedir.

Radyoloji Tanı Yöntemleri

  • Bilgisayarlı Tomografi
  • Doppler Ultrasonografi
  • Kemik Mineral Dansitometrisi
  • Mamografi
  • Panoramik Diş Röntgeni
  • Röntgen
  • Ultrasonografi
İletişim

Özkaya Tıp Merkezi

Adres: Milli Müdafaa Cad. No: 16 Kızılay, Çankaya / Ankara

İnkılap Özkaya Cerrahi Tıp Merkezi

Adres: İnkılap Sok. No: 27 Kızılay, Çankaya / Ankara

Telefon: 0 312 417 85 85

WhatsApp: 0 552 350 85 85

E-Posta: info@ozkayatipmerkezi.com

Web: www.ozkayatipmerkezi.com/radyoloji

Ulaşım

Hakkında hipokratist

Ayrıca Kontrol Et

Gofics Tıbbi Görüntüleme Merkezi

Gofics Tıbbi Görüntüleme Merkezi

Gofics Tıbbi Görüntüleme Merkezi; SILA grup kuruluşu olarak tıbbi görüntüleme alanında hizmet vermek amacıyla 2017 …

Bir cevap yazın