Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Ana Sayfa / Ecza Depoları / İmtaş Ecza Deposu

İmtaş Ecza Deposu

İmtaş Ecza Deposu; Eczacı Sultan Taş ve İnşaat Mühendisi Sebahattin Taş tarafından 1993 yılında Karabağlar ilçesi, İzmir’de kurulmuştur.

İlaç sektöründe uzun yıllar eczane depoculuğu yapmış olan İmtaş Ecza Deposu ve Gereçleri; önce kamu ihale piyasası daha sonra Türkiye genelinde devlet, üniversite ve özel hastane ihaleleri ile hizmet vermektedir. İmtaş Ecza Deposu; Sağlık Bakanlığı Kamu Hastaneleri, Üniversite Hastaneleri ve Özel Hastanelerin İlaç ve Serum alımlarına iştirak etmektedir. Dolayısıyla birçok firmanın münhasır deposu olan İmtaş; özellikle kamu ilaç piyasasında önemli bir konumda yer almaktadır.

İmtaş Ecza Deposu

Genel Merkezi İzmir’de bulunan İmtaş; Karabağlar ilçesinde toplamda 2200 m2 alanda teknolojik altyapısı ile donatılmış 6 katlı binasında 2011 yılından itibaren hizmet vermeye devam etmektedir.

İmtaş Ecza Deposu, kuruluş hedefleri doğrultusunda; hizmet kalitesi, finansal yapısı, sorumlulukları, müşteri memnuniyeti odaklı genç ve dinamik çalışanlarıyla ilaç sektöründe en iyiyi hedeflemektedir. İmtaş çalışanları ile birlikte, müşterilerinin memnuniyetini esas almakta olup; sağlıklı gelişme, evrensel kalite ve standartlar, tedarikçilerinden sağladığı ürünleri iyi bir hizmet anlayışı ile sunmaktadır. İnsan hayatının her şeyin önünde olduğu bilinci ile ilacın ihtiyaç duyulan yerde ve zamanda olmasını sağlamakta olan İmtaş; kendini sürekli geliştiren bir şirket olma ve marka değeri oluşturarak ilaç sektörünün lokomotif kuruluşu olmayı amaçlamaktadır. Ayrıca ürünlerine sahip çıkmak ve satış sonrasında müşterilerinin yanında olan İmtaş; böylelikle tedarikçileri ve müşterileri arasında zincirin kararlı ve güçlü bir halkası olmayı kendine ilke edinmiştir. Aynı zamanda en önemli sermayesini insan kaynağı olarak gören firma; üstelik ürün ve hizmetlerinin kalitesi çalışanlarının kalitesi felsefesiyle hizmetlerini sürdürmektedir.

Özellikle sektörün lider tedarikçileri ile karşılıklı memnuniyete dayanan uzun süreli işbirlikleri geliştirmiş olan İmtaş Ecza; müşteri güvenini kazanmanın tüm kazançların önünde geleceğine inanarak, ticari ahlak ve dürüstlük ilkesine ek olarak müşteri ilişkilerini hassasiyetle yönetmektedir.

İletişim

Adres: Osman Aksuner Mah. Yeşillik Cad. No: 169/A Karabağlar / İzmir

Telefon: 0 232 256 30 29

Mabil: 0 530 148 79 30

Faks: 0 232 255 38 36

E-Posta: info@imtasecza.com.tr

Web: www.imtasecza.com.tr

Ulaşım

Hakkında hipokratist

Ayrıca Kontrol Et

Yeni Dicle Ecza Deposu

Yeni Dicle Ecza Deposu

Yeni Dicle Ecza Deposu; kamu ve özel hastaneler, üniversiteler, eczane, laboratuvar ve ilaç gruplarına hizmet …

Bir cevap yazın