Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Ana Sayfa / Tıp Kongreleri / Dijital Eczacılık Zirvesi

Dijital Eczacılık Zirvesi

Dijital Eczacılık Zirvesi; Türkiye’nin tüm eczacıları, bilim insanları ve ilaç sektörünün temsilcileri ile birlikte gerçekleştirilmektedir.

İlk olarak düzenlenen Dijital Eczacılık Zirvesi 2021; Eczacının Sesi‘nin öncülüğünde Farmazi Akademi ve İzmir Eczacı Odası‘nın beraberliği ile 25-27 Mart 2021 tarihleri arasında Online olarak gerçekleştirilecektir. Zirvenin amacı; sağlık hizmetlerinin temel yapı taşlarından olan eczacılık mesleğinin gelişimine katkı sağlamaktadır.

Üstelik zirvede, her yönüyle ilaç ve eczacılık mesleği mercek altına alınacaktır. Dünyada ve Türkiye’de gelişen eczacılık mesleğini; toplumsal sağlık alanını, güncel değişimleri, geleceği, özgür ve bağımsız bir ortamda, sosyal sorumluluklar göz önünde tutularak irdelenecektir. Eczacıların, yaşadığı mesleki sorunları ve bununla birlikte çözüm önerilerinin tartışmaya açılacağı zirvede; dolayısıyla bakış açısı, hedefleri, bilgiyi, bilimi ortak akılla tüm ilgililerin bilgisine sunulacaktır.

Dijital Eczacılık Zirvesinde; kayıt olan katılımcılar sanal platformda gerçekleştirilecek tüm oturumlar ve bununla birlikte kongre kapsamında sunulacak olan sözlü ve poster bildiri sunumlarına erişim sağlayacaktır. Kongrede Chat modülüyle diğer katılımcılarla görüşme imkanı oluşacaktır. Ayrıca katılımcıların toplantılara katılımları sistem tarafından ölçümlendirerek dijital sertifikayı hak etme oranlarını gösteren detaya kullanıcı profillerinden ulaşabilecektir. Özellikle zirvede; dijital bildiri kitabı ve kongre düzenleme kurulu tarafından hazırlanan dökümanlara erişim ve indirme olanağı tanınmaktadır. Firma standlarında yer alan indirme merkezlerindeki dökümanlara erişim, stand alanlarını ziyaret etme olanağı; aynı zamanda firma temsilcileriyle Chat, Zoom ve WhatsApp modülleri ile online görüşme imkanı yer alacaktır. Kongre sonrasında 3 ay süreyle açık olacak sanal platformda gerçekleştirilen kongre oturumlarına erişimin yanı sıra; kongre platformuna kongre sırası ve sonrasında yüklenen bilimsel içeriklere erişim sağlanacaktır.

Zirvede, ayrıca premium kayıtlarda online kayıt hizmetlere ek dahil olan hizmetler; kongre sonrasında 1 yıl süreyle açık olacak sanal platformda gerçekleştirilen oturumlara erişim imkanı ile bunun yanında konuşmacılar tarafından izin verilen sunumları PDF olarak indirebilme imkanı sağlamaktadır.

Dijital Eczacılık Zirvesi, Serenas Grup’a ait özel bir yazılım programıyla; eczacılık mesleğinin bilim insanları, sağlık, ilaç ve bununla birlikte eczacılık alanının yöneticileri ve temsilcileriyle gerçekleştirilecektir.

İletişim

Serenas Uluslararası Turizm Kongre Organizasyon

Organizasyon Sekreteryası

Adres: Başöğretmen Cad. Mor Orkide Sok. No: 3 Küçükbakkalköy, Ataşehir / İstanbul

Telefon: 0 216 594 58 26

Faks: +90 216 594 57 99

E-posta: info@dijitaleczacilikzirvesi2021.org

Web: dijitaleczacilikzirvesi2021.org

Online kongre: dijitaleczacilik.serenaslive.com

Eczacının Sesi

Ecz. Özlem DEMİR

Telefon: 0 532 256 30 71

E-posta: o.demir@eczacininsesi.com

Hakkında hipokratist

Ayrıca Kontrol Et

Ulusal Endoüroloji Kongresi

Ulusal Endoüroloji Kongresi

Ulusal Endoüroloji Kongresi; Endoüroloji Derneği tarafından 1994 yılından itibaren iki yılda bir gerçekleştirilmektedir. Endoüroloji alanında …

Bir cevap yazın