Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Ana Sayfa / Tıbbi Yayınevleri / Pelikan Kitabevi

Pelikan Kitabevi

Pelikan Kitabevi; sağlık, tıp, mesleki sınavlara hazırlık kitaplarının yayın ve satışını gerçekleştirmek amacıyla 1997 yılında Ankara‘da kurulmuştur.

Pelikan Kitabevi

Yayınevi tıp, sağlık ve mesleki sınavlara hazırlık kitapları başta olmak üzere; bilgisayar, ders kitapları, eğitim bilimleri, hukuk, okuma kitapları, sözlükler, teknik, yabancı dil alanlarında yerli ve yabancı yazarları ile kitap ve çeviri yayınları Ankara’da üç, Eskişehir’de bir şubesi ile okurlarına hizmet vermektedir.

Yayınevi, telif hakları çerçevesinde; kuruluşundan günümüze alanında başarılı ve tanınmış akademisyen, eğitimci ve yazarlarla yürüttüğü çalışmalar ve işbirliği çerçevesinde, özellikle tıp ve üniversite ve mesleki sınavlara hazırlık kitaplarının hazırlanmasında üniversite öğrencileri ve akademisyenlere kaynak yaratmak için, Türkiye’de kendi bünyesinde 200’ün üzerinde kitabın yayın ve satışını gerçekleştiren öncü yayınevlerinden biridir.

Pelikan Kitabevi 2008 yılında internet üzerinden üyelik sistemiyle perakende satışlara başlayarak, kendi kitaplarını da ilk elden okurlarına uygun fiyatlarla ulaştırmaktadır. Yayınevi üye olan okurlarına dünyanın her bölgesine tüm yayınlarını ulaştırabilmekte olup; kitaplarına internet üzerinden çeşitli kampanyalarla indirimli olarak sahip olabilmekte, yeni yayınları hakkında da öncelikli olarak bilgilendirilmektedirler.

Yayınevi kendi yayınlarının dışında; Türkiye ve dünyadaki klasikler ve popüler yeni eserleri sürekli takip etmekte, satışa sunduğu yerli ve yabancı yaklaşık 70.000’in üzerinde çeşitli eserler ile yelpazesini sürekli olarak geniş tutmaktadır.

İletişim

Adres: Ataç Sok. No: 3/A Yenişehir, Sıhhiye / Ankara

Telefon: 0 312 434 07 45

Faks: 0 312 434 07 46

E-Posta: bilgi@pelikankitabevi.com.tr

Web: www.pelikankitabevi.com.tr

Hakkında hipokratist

Ayrıca Kontrol Et

Ema Tıp Kitabevi

Ema Tıp Kitabevi

Ema Tıp Kitabevi; tıp, hemşirelik, diş hekimliği, veterinerlik, sağlık bilimleri alanlarında yayınlar yapmak amacıyla 2014 …

Bir cevap yazın