Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Ana Sayfa / Tıp Kongreleri / Uluslararası Tıp ve Sağlık Bilimleri Kongresi

Uluslararası Tıp ve Sağlık Bilimleri Kongresi

Uluslararası Tıp ve Sağlık Bilimleri Kongresi; yurt içi ve yurt dışından özgün tez-antitez ve çalışmalara ev sahipliği yapmak amacıyla ilki olarak 25 – 28 Nisan 2021 tarihleri arasında online olarak gerçekleştirilecektir.

Uluslararası Tıp ve Sağlık Bilimleri Kongresi; uluslararası adı International Congress of Medicine and Health Sciences olarak belirlenmiştir. Kongre sunum dili İngilizce ve Türkçe olup; Tıp, Diş Hekimliği, Veteriner Hekimlik, Eczacılık, Hemşirelik, Ebelik, Spor ve Sağlık, Çevre ve Sağlık, Odiometri, Acil Yardım ve Afet Yönetimi, yapay zeka alanlarında Türkiye ve dünyadan bilim insanlarını bir araya getirmeyi hedeflemektedir. Ayrıca Toksikoloji, Adli Tıp, Biomedikal, Nanoteknoloji, Alternatif Tıp, Tamamlayıcı Tıp, Çin Tıbbı, Ayurveda bilim alanlarında; çok sayıda katılımcı ile özgün nitelikte yeni çalışmalar ele alınarak, bilimin gelişimine katkı sunulması amaçlamaktadır.

Uluslararası Tıp ve Sağlık Bilimleri Kongresi‘nin amacı doğrultusunda; özellikle uzman araştırmacı ve akademisyenlerin rehberliğinde Türkiye’nin bilimsel platformuna katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.

Tüm dünyayı etkisi altına alan Corona Virüsü Covid-19 pandemisi nedeniyle sunumlar video kayıt yöntemi ile yapılacak olan Incomes Kongresi; teşvik kriterleri hariç, diğer akademik yükselmeler ile aynı zamanda ÜAK tarafından tanımlanan doçentlik kriterleri ve tüm prosedürlerini sağlamaktadır. Kongrede sunulması beklenen özet ve metin bildiriler intihal programından taranması ile hakem sürecinin ardından; elektronik ortamda ayrıca ISBN numarasıyla e-kitap olarak yayımlanacaktır.

Uluslararası Tıp ve Sağlık Bilimleri Kongresi

Bilimsel Program

Kurullar

İletişim

Kongre Sekretaryası

Telefon: 0 535 203 47 91

E-Posta: info@incomescongress.org

Web: www.incomescongress.org

Hakkında hipokratist

Ayrıca Kontrol Et

Ozon Sempozyumu

Ozon Sempozyumu

Ozon Sempozyumu; Uzm. Dr. Lale Yeprem‘in sempozyum başkanlığında 02 Mayıs 2021 tarihinde online olarak düzenlenecektir. …

Bir cevap yazın