Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Ana Sayfa / Tıp Kongreleri / Uluslararası Sağlık Bilimlerinde Multidisipliner Çalışmalar Kongresi

Uluslararası Sağlık Bilimlerinde Multidisipliner Çalışmalar Kongresi

Uluslararası Sağlık Bilimlerinde Multidisipliner Çalışmalar Kongresi; ilk olarak Altınbaş Üniversitesi ve İktisadi Kalkınma ve Sosyal Araştırmalar Derneği’nin iş birliği ile online olarak gerçekleştirilmiştir.

Özellikle bir çok ülkeden önemli sayıda akademisyenin bilim ve hakem kurulunda yer aldığı Kongre’de; tüm dünyada sağlık ve temel yaşam bilimleri başta olmak üzere tüm bilim dalları katılım sağlamaktadır. Kongrede Cerrahi, Dahili, Temel Tıp Bilimleri ile Diş Hekimliği, Eczacılık, Veterinerlik, Hemşirelik, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon, Beslenme ve Diyetetik, Ebelik, Çocuk Gelişimi, Acil Yardım ve Afet Yönetimi, Gerontoloji ve bunun yanında Biyoloji, Kimya, Fizik gibi Yaşam Bilimleri, Sağlık Yönetimi, Sosyal Hizmetler, Halk Sağlığı ve Epidemiyoloji, Sağlık Bilişim Sistemleri, Biyomühendislik ve diğer Multidisipliner Sağlık ve Yaşam Bilimleri alanlarında çalışmalarını sürdüren akademisyen ve bilim insanlarının sözlü bildirilerine yer verilmektedir.

Ayrıca Düzenleme ve Bilim Kurulu ile birlikte, farklı bilim dallarından kendi alanlarında duayen bir çok bilim insanıyla genç bilim insanlarını buluşturan kongre; disiplinler arası etkileşim ve buna ek olarak araştırmaların, katılacak bilim insanlarının ufuklarını genişletmektedir.

Uluslararası Sağlık Bilimlerinde Multidisipliner Çalışmalar Kongresi

Uluslararası Sağlık Bilimlerinde Multidisipliner Çalışmalar Kongresi’nin üçüncüsü; 17 Ağustos 2021 tarihinde Ankara’da Radisson Blue Otel‘de gerçekleştirilecektir.

Uluslararası Sağlık Bilimlerinde Multidisipliner Çalışmalar Kongresi’nin ikincisi; 13 – 14 Şubat 2021 tarihlerinde online olarak gerçekleştirilmiştir.

Uluslararası Sağlık Bilimlerinde Multidisipliner Çalışmalar Kongresi; ilk olarak Altınbaş Üniversitesi ve İktisadi Kalkınma ve Sosyal Aaraştırmalar Derneği’nin iş birliği ile 3 – 5 Haziran 2020 tarihleri arasında online olarak gerçekleştirilmiştir.

Bilimsel Program 

Kayıt

İletişim

İktisadi Kalkınma ve Sosyal Araştırmalar Derneği

E-Posta: iksad47@gmail.com

Web: www.iksadcongress.org

Hakkında hipokratist

Ayrıca Kontrol Et

Hastalıkta ve Sağlıkta Dermatoloji Kongresi

Hastalıkta ve Sağlıkta Dermatoloji Kongresi

Hastalıkta ve Sağlıkta Dermatoloji Kongresi; ilk olarak Kozmetoloji ve Dermatoloji Akademisi Derneği ile aynı zamanda …

Bir cevap yazın