Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ana Sayfa / Hastaneler / Manisa Şehir Hastanesi

Manisa Şehir Hastanesi

Manisa Şehir Hastanesi; Manisa Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yapım İşleri ve YDA Group iştiraki ile 30 Ekim 2018 tarihinde Manisa’da hizmete açılmıştır.

Hastane, uygulama proje alanı ile toplamda; 179.559 m2 alanda, 178 bin m2 kapalı alana sahip ve tüm branşları ile 558 yataklı, 122 yoğun bakım yatağı, 16 fizik tedavi ve rehabilitasyon yatağı, 224 tek kişilik, 96 çift kişilik hasta odası, helikopter pisti, 145 poliklinik, 19 ameliyathane, 1460 araçlık otoparkı ile akıllı bina özellikleri bulunmaktadır.

Misyon, Vizyon ve Değerleri

Manisa Şehir Hastanesi, modern tıbbın sunduğu tüm imkanları kullanarak kalite sağlık hizmetini toplumun her kesimine ulaştıran; hasta ve çalışan memnuniyeti odaklı, alanında uzman profesyoneli ile etik değerlere bağlı güvenli bir sağlık hizmeti sunmayı kendine misyon edinmiştir.

Manisa Şehir Hastanesi, tıbbi teknolojik ve bilimsel gelişmeler ışığında sunduğu kaliteli, güvenli ve ulaşılabilen sağlık hizmeti ile Türkiye’de referans gösterilen ve tercih edilen lider bir hastane olmayı kendine vizyon edinmiştir.

Hastane kuruluş değerleri doğrultusunda; önce insan sevgisi, güven, kalite, sürekli eğitim ve çalışkanlık olarak belirlemiştir.

Manisa Şehir Hastanesi

Kalite Politikası

Hastane, toplumun sağlık konusunda beklentilerine en üst seviyede cevap verebilmek için tıpta yenilikleri ve gelişmeleri sürekli takip etmektedir. Ayrıca, tüm bölümlerindeki alanlarında uzman ve profesyonel insan kaynağını bünyesinde barındırmaktadır. Bununla birlikte, çalışanlarına sosyal imkanlar sunarak bölümler arası iş birliğini güçlendirmesinin yanı sıra; sağlık hizmeti sunumunda kaynaklarını etkin ve buna ek olarak verimli olarak kullanmaktadır. Aynı zamanda, tedarikçileri ile iş birliği ve güven ilişkisi içinde çalışarak kurumun kalite kültürünü desteklemektedir. Hastane, çalışanlarının eğitim ve gelişmelerine destek olarak ihtiyaçları olan uygun ortam ve kaynakları yaratmakta olup; hasta ve hasta yakınlarına rahat, konforlu ve güvenli bir sağlık hizmeti sunmaktadır. Hizmet sunumunda çalışan ve hasta memnuniyetini ön planda tutan Manisa Şehir Hastanesi; bölgede hasta ve çalışanlar için ilk tercih edilen kurum olması için gerekli koşulları oluşturmaktadır.

Doktorları.Klinikleri.Özellikli Hizmetleri.Laboratuvar Sonuçları

Manisa Şehir Hastanesi Randevu

Manisa Şehir Hastanesi‘nden RANDEVU alabilmek için 182 numaralı telefonu arayabilir, aynı zamanda randevuyu MHRS www.hastanerandevu.com adlı web adresinden bağlanmak için TIKLAYINIZ.

A L O 182.Online Randevu.T E L E F O N

İletişim

Adres: Adnan Menderes Mah. 132. Sok. No: 15 PK: 45040 Şehzadeler / Manisa

Telefon: 0 236 229 26 00

WhatsApp: 0 552 349 45 45

Faks: 0 236 229 26 56

E-Posta: manisasehir@saglik.gov.tr

Web: manisasehir.saglik.gov.tr

Hakkında hipokratist

Ayrıca Kontrol Et

Mimar Sinan Devlet Hastanesi

Mimar Sinan Devlet Hastanesi

Mimar Sinan Devlet Hastanesi, 01 Haziran 2018 tarihinde Büyükçekmece, İstanbul’da hizmet vermeye başlamıştır. Büyükçekmece ve …

Bir cevap yazın