Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ana Sayfa / Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri / Topçular Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Topçular Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Topçular Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi; Eyüp SSK Hastanesine bağlı SSK Topçular Dispanseri Diş Kliniği olarak 1981 yılında Bayrampaşa, İstanbul’da hizmet vermeye başlamıştır.

Topçular Dispanseri Diş Kliniği; 2005 yılı itibarıyla SSK’dan Sağlık Bakanlığı Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne devredilmesinin ardından Topçular Semt Polikliniğinde hizmetlerine devam etmiştir.

Polikliniğin bünyesinde diş kliniği olarak Diş Tedavi ve Protez hizmeti vermekte iken; 06 Aralık 2013 tarihli makam onayı ile 06 Şubat 2014 tarihi itibarıyla T.C. Sağlık Bakanlığı İstanbul İli Fatih Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği’ne bağlı “Topçular Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi” olarak hizmet vermeye başlamıştır. Topçular ADSM; İstanbul İl Sağlık MüdürlüğüKamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanlığına bağlı hizmet vermeye devam etmektedir.

Çevre halkın ihtiyaç duyduğu ağız ve diş sağlığı hizmetlerini sağlayan Topçular Diş Hastanesi; bilimsel ve etik kurallara uygun, uluslararası kalite standartları ışığında, hasta – çalışan memnuniyeti ve güvenliğini ön planda tutarak, maksimum hizmet kalitesinde sunmayı kendine misyon edinmiştir.

Ağız ve diş sağlığı hizmetleri alanında uluslararası standartlara uygun, bütüncül, yenilikçi, güvenilir ve insan odaklı olarak hep daha iyiyi hedefleyen Topçular Ağız ve Diş Hastanesi; tercihlerde ilk olan örnek bir ağız ve diş sağlığı merkezi olmayı kendine vizyon edinmiştir.

Topçular Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Birimleri.Diş Hekimleri.Klinikleri

A L O 1 8 2.MHRS.Evde Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri

Topçular ADSM RANDEVU

Topçular Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma ALO 182 çağrı merkezi, MHRS web sitesi veya mobil uygulaması, E-Nabız kişisel sağlık sistemi web sitesi üzerinden randevu alınabilmektedir. ALO 182 hattı aranarak operatörlerden destek alınabilmektedir. MHRS web sayfası üzerinden Topçular Ağız Diş Sağlığı Merkezi‘nden randevu almak için; daha önceden üyelik kaydı yok ise “Randevu Al” butonuna tıkladıktan sonra gelen ekrandan “Üye Ol” seçeneğini tıklayarak üyelik işlemi gerçekleştirilmektedir.

İletişim

Adres: Yenidoğan Mahallesi Abdi İpekçi Caddesi No: 167 PK: 34265 Bayrampaşa / İstanbul

Telefon: 0 212 616 98 12 131415

Faks: 0 212 417 42 68

E-Posta: topcularadsm@saglik.gov.tr

Web: topcularadsm.saglik.gov.tr

Ulaşım

Hakkında hipokratist

Ayrıca Kontrol Et

Denizli Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi

Denizli Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi

Denizli Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi; Sağlık Bakanlığı onayı ile 40 ünitlik Ağız ve Diş …

Bir cevap yazın