Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ana Sayfa / Laboratuvarlar / Sistem Tıp Laboratuvarı

Sistem Tıp Laboratuvarı

Sistem Tıp Laboratuvarı; tıbbi laboratuvar hizmetleri vermek amacıyla 1988 yılında İstanbul’da faaliyetlerine başlamıştır.

Sistem Tıp Laboratuvarı, hasta haklarını ve uluslararası standartları ön planda tutan bir yaklaşım içinde uzman kadrosu ile güvenilir sonuç vermeyi hedeflemektedir. Ayrıca Tıbbi Tahlil Laboratuvarı; standart analiz metotları ve buna ek olarak kalite sistemi uygulamalarına hakim, sürekli gelişim ile kendini iyileştirmektedir. Laboratuvar, uzman kadrosu ile çalışmayı eğitimi daima ön planda tutmakta olup; gizlilik, kalite ve güvenilirliği esas alarak, müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiştir. Sistem Tıp, özellikle sunduğu kaliteli hizmet anlayışı, yeterliliği kanıtlanmış personel, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri izleyerek, ulusal ve uluslararası kabul görmüş güncel standart metotları uygulamaktadır.

Sistem Tıp, kalite hedeflerinin oluşturulması ve bunun yanında periyodik olarak gözden geçirilmesini sağlamaktadır. Laboratuvarlar arası test çalışmalarına katılmasına ek olarak, analiz metodunu müşteri ihtiyacını karşılayacak şekilde seçerek uygulamaktadır. Bununla birlikte, zamanın gerekliliklerine uygun olarak; teknoloji ve sistemleri takip etme ve uygulamalı hedeflerini gerçekleştirebilmek için gereken çalışmaları ile takibini sağlamaktadır. Sistem Tıp Laboratuvarı, TS EN ISO 15189 ve ISO 9001:2000 standardı kriterlerine bağlı olarak; etkin uygulanması ve sürekli iyileştirilmesini sağlayarak kendine politika edinmiştir.

Sistem Tıp Laboratuvarı

Sistem Tıp Lab, hasta memnuniyeti odaklı; kaliteli, güvenilir, uluslararası standartlarda tıbbi laboratuvar hizmeti vermeyi kendine misyon edinmiştir.

Özel Sistem Tıp Laboratuvarı, teknolojik gelişmeleri takip ederek; etik ve bilimsel kurallar ışığında, kaliteden ödün vermeden sektöründe lider olmayı kendine vizyon edinmiştir.

Ayrıca, çalışılan tüm tetkiklerin çalışma günleri ve sonuç süreleri ile ilgili bilgiler Sistem Tıp Laboratuvarı test kataloğunda ve internet sitelerinde bulunmaktadır. Sistem Tıp Laboratuvarlarında hastalardan direkt numune alınması veya diğer kurumlardan kargo ve kurye aracılığı ile gelen test numuneleri; ayrıca uygun koşullarda getirildiğinin kontrolü, kabulü, numunelerin alınması, uygun koşullarda korunması ve depolanması Tıbbi Laboratuvarlar Yönetmeliğinde belirtilen şartlara göre uygulanmaktadır.

Bireysel Hasta Sonuçları.Kurumsal Hasta Sonuçları.Evde Kan Alma.CHECK – UP

İletişim

Adres: Küçükbakkalköy Işıklar Cad. No: 5 Ataşehir / İstanbul

Telefon: 0 216 566 11 240 212 566 54 96

Faks: 0 216 566 37 25

E-Posta: bilgi@sistemtip.com.tr

Web: www.sistemtip.com.tr

Ulaşım

Hakkında hipokratist

Ayrıca Kontrol Et

Nişantaşı Patoloji Grubu Laboratuvarları

Nişantaşı Patoloji Grubu Laboratuvarları

Nişantaşı Patoloji Grubu Laboratuvarları, tıbbi laboratuvar hizmetleri vermek amacıyla İstanbul’da kurulmuştur. NPGLab, Türkiye’de çok sayıda …

Bir cevap yazın