Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Ana Sayfa / İşitme Cihazı Merkezleri / Emel İşitme Merkezleri

Emel İşitme Merkezleri

Emel İşitme Merkezleri; odyolog Emel Çetin tarafından 18 Aralık 2017 tarihinde ilk olarak Avrupa Yakası Bakırköy, İstanbul‘da kurulmuştur.

Tam teşekküllü işitme testleri ve test sonuçlarına dayalı işitme cihazlarını sunan Emel İşitme; işitme cihazı takıldıktan sonra sürecin takibi ve işitme sorunlarındaki gelişmeleri takip ederek hizmet sunmaktadır.

Standart işitme cihazları dahil olmak üzere uzman odyologlar ile yüksek teknolojili laboratuvarlarında işitme testleri ile uygun cihazlar sunan Emel İşitme Cihazları; hafif ve orta düzey işitme kayıplarında kulak kanalı içine yerleştirilen görünmeyen işitme cihazları mevcuttur. Orta düzey işitme kaybına özel işitme cihazları ile ideal ekonomik işitme cihazlarının yanı sıra ileri derecede işitme kaybı olanlar için üretilen cihazlar ve kişiye özel olarak kalıplar ile hastalarına hizmet vermektedir. Ayrıca, yüksek ve düşük frekansta ses kalitesinin odriyotmetri testleri ile tespit edilmesini sağlayan çözümler sunmaktadır. Aynı zamanda, işitme cihazı kullanımının devam ettiği yıllar boyunca işitmede yaşanan değişikleri takip eden firma; cihaz üzerinde işitmedeki değişikliklere bağlı olarak değişiklikler ile cihaz güncellemeleri yapmaktadır.

Emel İşitme Merkezleri

İşitme cihazları alanında hizmet verip ve önde gelen kurumlarda ziyaret ve araştırmalar yapan Emel İşitme; işitme sorunlarının hızlı ve çabuk çözümü olan aynı zamanda maddi olarak en rahat şekilde imkanlar sunmaktadır.

Emel İşitme Merkezi, özellikle bünyesinde, yüksek teknoloji işitme cihazları, teknoloji ile doğru orantılı gelişmeleri takip edip dünyanın birçok ülkesinde; fuar, seminer ve özellikle eğitimlere katılarak gündemi yakından takip etmektedir. Firma, ayrıca dünyadaki işitme cihazı firmaları düzenli ziyaret ile yeni ürünleri hakkında bilgi ve gelişmiş çözümleri Türkiye’ye getirerek işitme sorunu yaşayan hastalarına sunmaktadır. Bununla birlikte, işitme sorunu yaşayan bireylerle cihaz kullanımına başladıktan sonra işitme durumundaki gelişmelerinin takip edilmesi ve sonrasında ücretsiz olarak işitme testi ve kontrollerini yaşam boyu sunmaktadır.

SGK Anlaşması

Emel İşitme Merkezleri, Danimarka menşeili işitme cihazlarının desteği ile; tecrübelerin birleştirilmesi sonrasında işitme sorunu yaşayan bireylere işitme cihazları çözümleri sunmaya devam etmektedir. Aynı zamanda Emel İşitme Merkezi, işitme testleri SGK anlaşmalarına uygun olarak ücretsiz yapılmakta olup; SGK başta olmak üzere birçok kurum, özel sağlık kuruluşu ve sendikalara özel indirimler uygulamaktadır.

İletişim

Bakırköy

Adres : Zuhuratbaba Mah. Haksever Sak. No: 8 PK: 34147 Bakırköy / İstanbul

Telefon: 0 212 466 33 88

E-Posta: bilgi@emelisitme.com

Web: emelisitme.com

Ulaşım

Göztepe

Adres : Göztepe Mah. Fahrettin Kerim Gökay Cad. No: 154 Kat: 1 D: 13 PK: 34730 Göztepe / İstanbul

Telefon: 0 216 566 26 88

E-Posta: bilgi@goztepeisitme.com

Hakkında hipokratist

Ayrıca Kontrol Et

Van İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezi

Van İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezi

Van İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezi; işitme cihazı ihtiyacı olan hastalara hizmet vermek amacıyla …

Bir cevap yazın