Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ana Sayfa / Laboratuvarlar / Medilab Laboratuvar ve Görüntüleme Merkezi

Medilab Laboratuvar ve Görüntüleme Merkezi

Medilab Laboratuvar ve Görüntüleme Merkezi; tıbbi laboratuvar ve tıbbi görüntüleme hizmeti vermek amacıyla 1999 yılında Şişli, İstanbul’da kurulmuştur.

Kuruluşunda itibaren, sağlık sektöründe verdiği yüksek standartlı hizmetler ile güven kazanan MEDİLAB; bünyesinde Tıbbi Laboratuvar ve Görüntüleme Merkezi, Assistan ve Sağlık Turizmi Hizmetleri bulunan bir grup şirket olarak hizmetlerine devam ettirmektedir.

Kaliteli, etik ve bilimsel hizmet sunma misyonu ile dünya genelinde sağlık sektöründe kabul gören yöntemleri uygulayan Medilab; tam otomatik sistemler kullanarak, insan kaynaklı hataları en aza indirmeyi başaran ve kalite bilincini tüm hizmet birimlerine başarıyla yerleştirerek gelişimi ilke edinmiş bir laboratuvar ve görüntüleme merkezidir.

Medilab Laboratuvar ve Görüntüleme Merkezi, “sağlığın hayat, yaşamın sağlık” olduğunun farkındalığı ile; tıbbi laboratuvar ve görüntüleme alanındaki bilimsel gelişmeleri, teknolojik alt yapı donanımı ile güvenilir sonuç elde etmek için, kalite standartlarında iş yapma bilincine sahip uzman personeliyle, hekimlere doğru teşhis gidebilmesi için gerekli olanakları sağlamaktadır.

Medilab; TS EN ISO 15189 standartlarına uygun olarak Türkiye Akreditasyon Kurumu olan TURKAK tarafından Akredite edilmiştir. Bununla birlikte, akreditasyonun şartları ve uluslararası alanda Türkiye’yi temsil etme bilincinde olan Özel Medilab Laboratuvarı; QC ve EQAS bağımsız laboratuvar programları ile ulusal ve uluslararası alanda kendini denetlemektedir. Aynı zamanda kabul edilebilen standart sapmalar çerçevesinde uluslararası kabul gören; otoanalizör, yöntem ve referans aralıklarıyla en güvenilir sonucu sağlamak için çalışmaktadır.

Ayrıca kaliteli, etik ve bilimsel sağlık hizmeti’nin ulusal ve uluslararası alanda ulaşılabilir olmasını hedefleyen Medilab; insan odaklı bir kurum olma ilkesiyle hizmet sunarak dünyanın seçkin sağlık kuruluşları arasında yer alma amacıyla hizmetlerine devam etmektedir.

Son olarak, Sağlık Bakanlığı‘nın yetkilendirmesi ile COVİD-19 antikorları için Medi Lab laboratuvarında Sars-Cov-2 IGG ve Sars-Cov-2 IGM testlerini çalışmaya başlamıştır.

Medilab Laboratuvar ve Görüntüleme Merkezi

Hizmetleri

Laboratuvar Hizmetleri.Laboratuvar Sonuçları

Görüntüleme Hizmetleri.Radyoloji Sonuçları

PACS Görüntüleme.Testler

Anlaşmalı Kurumları

İletişim

Adres: Büyükdere Cad. Tankaya Palas No: 14 Kat: 2 PK: 34360 Şişli / İstanbul

Telefon: 0 850 811 63 34

Medilab VİP Hizmetleri 0 850 811 75 00

E-Posta: info@medilab.com.tr

Web: medilab.com.tr

Ulaşım

İETT Otobüs Hattı

  • 27T, 29Ş, 30M, 48N, 49G, 54P, 65G, DT2

Metro Hattı Metro

  • M2

Hakkında hipokratist

Ayrıca Kontrol Et

Tetra Tıp Laboratuvarı

Tetra Tıp Laboratuvarı

Tetra Tıp Laboratuvarı, tıbbı laboratuvar hizmeti sunmak amacıyla 1997 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Laboratuvar ilk kurulduğu …

Bir cevap yazın