Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Ana Sayfa / Ecza Depoları / Lokman Ecza Deposu

Lokman Ecza Deposu

Lokman Ecza Deposu; ilaç dağıtım hizmeti vermek amacıyla İbrahim ve Hatice Öz tarafından 2007 yılında Antalya‘da kurulmuştur.

Lokman Ecza Deposu; hizmet verdiği Antalya, Isparta, Burdur bölgelerindeki eczanelerin sağlık alanındaki ilaç ve ıtriyat ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Ayrıca yerli ve yabancı firmalardan satın alma eylemini gerçekleştirerek, lojistik operasyonlarını merkezi olarak yönetmektedir.

Temel amacı insan sağlığına değer katmak olan Lokman Ecza; ürün çeşitliliği, hizmet kalitesi, finansal alt yapısı ve sunduğu fiyatlarıyla yerel pazarda artan talepleri karşılamaktadır. Ecza Deposu, tedarik zinciri iş süreçleri arasındaki koordinasyonunu sağlayarak, toplam maliyeti düşürerek ve hizmet seviyesini arttırarak işbirliği stratejileri tasarımı, uygulaması ile birlikte geliştirmektedir. 7.000 m² alan içinde merkez binasında hizmet odaklı faaliyet göstermektedir.

Lokman Ecza Deposu

Lokman Ecza Deposu Strateji ve Eylem Planı 7.000’e yakın reçeteli ilacı, aşıyı, OTC ürünlerini ve sağlık alanındaki diğer ürünleri; kamu ve özel hastanelere, yardım kuruluşlarına, devlet kurumları ve diğer özel kuruluşlara hizmet sunmaktadır.

Ecza Deposu sektör standartlarını yakalamak, uygulamak ve bunun yanında araştırma ve geliştime çalışmalarına ayırdığı zaman ve bütçe ile sektör ve iş sürecine yenilikler katmaktadır. Genç ve dinamik kadrosunu koruyarak inovatif bir yapıya sahip olan Lokman Ecza; araştırma ve geliştirme faaliyetleri iş süreçlerinin verimliliği, kalite standartlarının korunması ve iyileştirilmesine katkıda bulunmaktadır. Bunun yanında Lokman Ecza, Ar-Ge departmanının iş süreçlerine katkıda bulunması için gerekli ortam ve imkanları sunmaktadır.

Lokman Ecza, özellikle Türkiye’nin kalkınmışlık düzeyinde etkin bir rol oynamayı ve bulunduğu yeri kalite anlayışıyla ileriye taşımaya devam etmektedir. Buna ek olarak, sosyal, kültürel ve çevresel konularda duyarlılığını sürdüren Lokman; çocukların geleceğini, günümüzün önemli sektörlerinden bilişim sektörünü kurumsal sorumluluk projesinde bir araya getirerek sorumluluk almaktadır. Aynı zamanda, Digigenç projesini paydaşlarıyla hayata geçiren Lokman; iyi yaşam koşullarında gençlerin yetişmesi, gençlerin ülke gelişimine katkı sağlaması ve toplumsal yaşamın iyileştirilmesini hedeflemektedir.

Online Sipariş

İletişim

Adres: Yenigün Mah. Köroğlu Cad. Yeni Dünya 2 Sitesi No: 46/A – 1/A – 1/B PK: 07310 Muratpaşa / Antalya

Telefon: 0 242 344 45 45

WhatsApp: 0 549 807 67 07

Faks: 0 242 345 19 89

E-Posta: info@lokmanecza.com

Web: www.lokmanecza.com

Ulaşım

Hakkında hipokratist

Ayrıca Kontrol Et

Hacettepe Ecza Deposu

Hacettepe Ecza Deposu

Hacettepe Ecza Deposu; özel ve kamu hastanelerine ilaç temininde bulunmak amacıyla 2010 yılında Maltepe, İstanbul‘da …

Bir cevap yazın