Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Ana Sayfa / Ecza Depoları / Kordon Ecza Deposu

Kordon Ecza Deposu

Kordon Ecza Deposu; ilaç, serum ve tıbbi malzeme depolama faaliyetleri gerçekleştirmek amacıyla 2008 yılı Ağustos ayında İzmir ili Bornova ilçesinde kurulmuştur.

Firma, Ege bölgesinde bulunan kamu kurum ve kuruluşları, özel hastaneler, askeri hastaneler ve bununla birlikte diyaliz merkezlerine kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde ilaç ve serum satış hizmetleri vermektedir.

Kordon, gelişmiş ülkeler düzeyinde, müşteri haklarına uygun, kontrollü ve kabul edilebilir bir rekabet ortamında ilaç satış hizmeti sunmayı kendine misyon edinmiştir.

Kordon, satışa yönelik verilen tüm hizmet standartlarının geliştirilmesi için; yönetici kadrosu, araştırmacı çalışanlarıyla birlikte, ekip ruhu oluşturarak modern yönetim anlayışı ve sürekli eğitim ile çağdaş hizmet sunulmasını hedefleyerek, Ege bölgesinde öncü ve seçkin ecza depolarından biri olmayı vizyon edinmiştir.

Kordon Ecza Deposu

Tedarik Politikası

Kordon Ecza Deposu; ulusal-uluslararası üretici firmalardan ilaç, serum ve tıbbi malzemeler satın alarak depolama faaliyetlerini yerine getirmektedir. Ayrıca kamu, üniversite ve özel sağlık kuruluşlarına depolama ürünlerinin satışını gerçekleştirmektedir.

Şirket amacına gerçekleştirirken; yasal ve müşteri şartlarına eksiksiz uymayı, ürünleri kısa sürede ve uygun şartlarda tedarik etmektedir. Bunun yanında, ürüne özgü depolama ile muhafaza şartlarını yerine getirmektedir. Aynı zamanda İş Sağlığı ve Güvenliği şartlarına azami ölçüde uyması, riskleri aza indirgemesinin yanı sıra; hissedar, müşteri ve bunun yanında çalışan menfaatlerine azami önem ile dikkat göstermeyi kendisine ilke edinmiştir.

Kordon Ecza Deposu ayrıca sunduğu hizmette sürekli iyileşmeyi sağlamak için; kalite, yönetim, eğitim, insan kaynağı, teknoloji ve buna ek olarak çalışma ortamına sürekli yatırım yapmayı felsefe olarak benimsemiştir. Şirket, bununla birlikte sağlık sektöründe üstlendiği sorumluluk bilinciyle teknolojik gelişmelere yatırımları ile; Türk ekonomisine katkı sağlamayı ve bununla birlikte müşterilerine hak ettiği kaliteli hizmeti sunmayı kendine amaç edinmiştir.

İletişim

Adres: Karacaoğlan Mah. 6166 Sok. No: 11 Kat: 1-11 / K2-21 / K3-31 Bornova / İzmir

Telefon: 0 232 472 21 17

Faks: 0 232 472 21 18

E-Posta: info@kordonecza.net

Web: kordonecza.net

Harita

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 – 12:00 / 13:00 – 18:00

Hafta Sonu: 09:00 – 14:00

Hakkında hipokratist

Ayrıca Kontrol Et

Sancak Ecza Deposu

Sancak Ecza Deposu

Sancak Ecza Deposu; Sancak Ailesi, Es Ecza Deposu adı ile iç pazarda eczane ve hastanelere …

Bir cevap yazın