Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ana Sayfa / Tıp Kongreleri / Hatay İç Hastalıkları Günleri

Hatay İç Hastalıkları Günleri

Hatay İç Hastalıkları Günleri; Mustafa Kemal Üniversitesi destekleriyle, Hatay İç Hastalıkları Uzmanlık Derneği – HİHUD tarafından ilk olarak 2021 yılında Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Atatürk Konferans Salonu’nda düzenlenmiştir.

İç Hastalıkları Uzmanları başta olmak üzere Dahili Tıp Bilimlerinde birçok farklı branştan uzmanların tedavi yaklaşımları, klinik tecrübe ve kanıta dayalı tıp işbirliği ile sağlanması hedeflenen İç Hastalıkları Günleri; bilimsel programını güncel konularda, konularında etkin konuşmacı hocaların, bilgi ve deneyimlerini aktarmaktadır.

Ayrıca akademik kariyer yapmakta olan ilgili hekimlerin sözlü bildiri olanağı sunduğu İç Hastalıkları Günleri; mesleki bilgilere ve hastaların tedavilerine katkı sağlanması amaçlanmaktadır. Kongrede başta iç hastalıkları asistanları ve uzmanları olmak üzere Dahili Tıp Bilimleri pratiği içinde yer alan diğer hekimlere bilgilerini güncellemek için fırsat sunulmaktadır.

Bilimsel programında, iç hastalıkları pratiğinde en çok rastlanan sorunlara odaklanan İç Hastalıkları Günleri; ulusal ve bölgesel öğretim üyelerinin toplantılarda deneyim ve bilgi birikimlerini katılımcılarla paylaşmaktadır. Hekimlerin oturum saatleri dışında öğretim üyeleriyle bir araya gelerek, bilgi alışverişinde bulunduğu İç Hastalıkları Günleri; özellikle genç hekimler toplantılardan büyük yarar sağlamaktadır. Bununla birlikte, katılımcılara sözlü sunum ve poster bildiri olanağı sunulmaktadır.

Resmi dili Türkçe olan Hatay İç Hastalıkları Günleri; kayıt yaptıran tüm katılımcılara katılım sertifikası verilmektedir. Bununla beraber, Organizasyon Sekreterliği katılım için kurumlara verilmek üzere talep edilen izin yazıları katılımcılara göndermektedir.

Hatay İç Hastalıkları Günleri

2. Hatay İç Hastalıkları Günleri

Mustafa Kemal Üniversitesi destekleriyle, Hatay İç Hastalıkları Uzmanlık DerneğiHİHUD tarafından 16-19 Haziran 2022 tarihleri arasında Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Atatürk Konferans Salonu Anfi 2’de gerçekleştirilecektir.

Bilimsel Program.Kayıt & Konaklama.İletişim

1. Hatay İç Hastalıkları Günleri

Mustafa Kemal Üniversitesi’nin destekleriyle Hatay İç Hastalıkları Uzmanlık Derneği tarafından 09 – 12 Eylül 2021 tarihleri arasında Antakya Ottoman Palace Otel – Hatay’da gerçekleşmiştir.

Mustafa Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Kaya ile Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Yusuf Önlen‘in açılış konuşmalarının ardından Rektör Prof. Dr. Hasan Kaya’nın oturum başkanlığında kongreye start verilmiştir. Bunun sonrasında, Dr. Abdullah Arpacı Biyokimyada akılcı laboratuvar kullanımı ile Dr. Fatma Öztürk Keleş Radyolojide akılcı görüntüleme konuşmalarına yer verilmiştir.

Ayrıca, kongre etkinlikleri çerçevesinde Expo alan gezisi ve Medeniyetler Korosu konseri gibi etkinliklerin yer verilmiştir.

Hakkında hipokratist

Ayrıca Kontrol Et

Çukurova Pediatri Kongresi

Çukurova Pediatri Kongresi

Çukurova Pediatri Kongresi; Çukurova Pediatri Derneği‘nin düzenlediği, Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi ve Ç.Ü. Çocuk Sağlığı …

Bir cevap yazın