Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ana Sayfa / Laboratuvarlar / GBL Gül Biyoloji Laboratuvarı

GBL Gül Biyoloji Laboratuvarı

GBL Gül Biyoloji Laboratuvarı; koruyucu, teşhis ve tedavi edici sağlık hizmetleri vermek amacıyla 31 Mayıs 1990 tarihinde İstanbul‘da kurulmuştur.

GBL, Dr. Sait Hulusi Özbudun ile Dr. Mehmet Turhan Hacıhasanoğlu tarafından Gül Özel Sağlık ve Eğitim Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak kurulmasının ardından faaliyetlerine başlamıştır. GBL, 1995 yılında “Dudullu Dispanseri” olarak faaliyet gösteren şirketin ana faaliyet konusu IVD veya İn-Vitro Diagnostik ürünlerinin araştırılması, geliştirilmesi, üretilmesi, pazarlanması ve satışı olarak tescil ettirilmiştir. Ayrıca GBL, 2001 yılında faaliyetleri arasına İn-Vitro Diagnostik ürünlerinin yanı sıra; MD veya Tıbbi Cihaz ürünlerinin AR&GE, üretim, pazarlama ve satışını eklemiştir. Bununla birlikte, 2001 yılında başta artan kapasite ihtiyacı olmak üzere; mevzuat şartları gereği, müşteri şartları ve talepleri doğrultusunda, Dudullu OSB‘ye taşınarak faaliyetlerine devam etmektedir. Şirket, 2003 yılı itibariyle ürünleri için gerekli tüm yasal ruhsatlar, izinler ve belgelerini almıştır.

GBL Gül Biyoloji Laboratuvarı faaliyetleri arasında; 1993 yılından itibaren laboratuvar teşhis ürünleri üretimi ve bununla birlikte 1999 yılından itibaren tıbbi cihaz dezenfektanları ve biyosidal ürünlerin üretimini sürdürmektedir.

GBL Gül Biyoloji Laboratuvarı

GBL tasarım, üretim, kalite kontrol, satış ve pazarlama süreçlerinde; ISO 9001:2015 ve EN ISO 13485:2016 Kalite Yönetim Sistemi belgelerine sahip olarak faaliyetlerini yürütmüştür. Ayrıca şirketin, Vücut Dışında Kullanılan Tıbbi Tanı Cihazları Yönetmeliği ve Tıbbi Cihaz Yönetmeliği kapsamındaki tüm ürünlerinin CE belgeleri bulunmaktadır. Aynı zamanda, biyosidal ürünlerinin Sağlık Bakanlığı’ndan ruhsatı bulunmaktadır.

Vizyon ve Misyonu

GBL, faaliyetleri arasında yer alan tüm ürünlerin; araştırma, geliştirme, üretim, pazarlama ve satış faaliyetini kaliteli, uluslararası standartlara bağlı ve buna ek olarak uygun fiyatlı olarak gerçekleştirmektedir. Ayrıca şirket, Türkiye’nin istikrarlı, yenilikçi, bilimsel ve güçlü firmalardan biri olmasını sağlamak; bunun yanında ürünlerinin ithal rakiplerine göre tercih edilmelerini sağlamayı kendine vizyon edinmiştir.

GBL, çalışanlarının iş güvenliği, kişisel gelişimi ve maddi kazançlarının ön planda tutulduğu bir çalışma ortamı yaratmak ve bunları sürekli iyileştirmektedir. Bununla birlikte, tedarikçileriyle ilkeli ve ortak çıkarların devamlı olduğu ilişkileri kurmak ve geliştirerek sürdürmektedir. Ortaklarının karlılığı devamlı ve istikrarlı bir şekilde artan şirket hisselerine sahip olmalarını sağlaması ve bunun yanında Türkiye’nin dış ticaret açığının kapanmasına yardımcı olmayı kendine misyon edinmiştir.

Üretimini Yaptığı Ürünleri

  • El Dezenfektanları
  • Endoskop, Tıbbi – Cerrahi Alet Dezenfektanları ve Enzimatik Temizleyicileri
  • Hemodiyaliz Cihazı Dezenfektanları
  • Kimyasal Çözeltiler
  • Kullanıma Hazır Ayıraçlar, Boyalar, Boyama Kitleri ve Mikrobiyolojik Besiyerleri
  • Laboratuvar Cihazları İçin Private Label Ürünler
  • Su Tayininde Kullanılan Teşhis Kitleri
  • Tıbbi Cihaz Yüzey Dezenfektanları
İletişim

Adres: Dudullu OSB Mah. İMES C 305 Sok. No: 16 Ümraniye / İstanbul

Telefon: 0 216 364 15 00

Faks: 0 216 314 15 69

E-Posta: info@gbl.com.tr

Web: www.gbl.com.tr

Hakkında hipokratist

Ayrıca Kontrol Et

Nişantaşı Patoloji Grubu Laboratuvarları

Nişantaşı Patoloji Grubu Laboratuvarları

Nişantaşı Patoloji Grubu Laboratuvarları, tıbbi laboratuvar hizmetleri vermek amacıyla İstanbul’da kurulmuştur. NPGLab, Türkiye’de çok sayıda …

Bir cevap yazın