ETKİNLİK EKLE

ETKİNLİK EKLE

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.

Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Kadın Sağlığı Dernekleri Federasyonu Kongresi – KSDF 2024

17 Nisan - 08:00 - 21 Nisan - 17:00

Kadın Sağlığı Dernekleri Federasyonu Kongresi - KSDF 2024

Kadın Sağlığı Dernekleri Federasyonu Kongresi – KSDF 2024, Kadın Sağlığı Dernekleri Federasyonu tarafından 17-21 Nisan 2024 tarafından Rixos Sungate, Antalya’da gerçekleştirilecektir.

Karadeniz, Ege, Akdeniz, Doğu Anadolu, Marmara ve İç Anadolu Kadın Sağlığı Derneklerinin bir araya gelerek oluşturduğu Kadın Sağlığı Dernekleri Federasyonu’nun Türkiye’de, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ve Azerbaycan’da faaliyet gösteren Kadın Hastalıkları ve Doğum hekimlerinin mesleki gelişimleri, bilimsel ve sosyal faaliyetlerine katkı sunmak amacıyla düzenlenen KSDF kongresi, Kadın Hastalıkları ve Doğum disiplini ile ilişkili tüm diğer disiplinlere katkı sunmaktadır.

Öncelikle meslek üyeleri arasında birlik ve dayanışma ruhu içinde mesleki bilgi, beceri ve eğitimleri arttırmak amacıyla ilk kez düzenlenecek olan KSDF Kongresi; kadınların sağlığının korunması, geliştirilmesi ve sorunların çözülmesinde çaba harcamak için Kadın Sağlığı Dernekleri Federasyonu tarafından ana amaç olarak belirlenmiştir.

Federasyonun 2024 genel kongresi; Kadın Sağlığı alanında önemli bilgilerin paylaşılacağı, katılımcıların bir araya geldiği ve gelecekteki çalışmaların şekillendirileceği önemli bir aktivite olması planlanmıştır. KSDF 2024 Kongresi, “Sağlıklı Kadın, Güçlü Toplum, Güvenli Gelecek” mottosu ile katılımcıların Kadın Sağlığı konusundaki son gelişmeleri ve araştırmaları paylaşma fırsatı sunacaktır.

Kadın Sağlığı Dernekleri Federasyonu Kongresi – KSDF 2024 Kongresi; katılımcıların kadın sağlığına yönelik araştırmaları, eğitimi ve bilgi paylaşımını teşvik etmektedir.

Organizatör

Figür Kongre Organizasyonları
Phone
+90 212 381 46 00
E-mail
ksdf@figur.net
Organizatör sitesini görüntüle

Mekan

Rixos Sungate Otel
Başkomutan No: 153-1/1 Kemer, Atatürk Caddesi,
Antalya, Kemer 07985 Türkiye
+ Google Haritalar
Phone
+90 242 824 00 00
Mekan sitesine git

Türkiye’de tıp dernekleri ve sağlık kurum ve kuruluşları tarafından organize edilen Etkinlikler; sağlık profesyonellerini bir araya getirerek tıp ve sağlık alanındaki bilgi, araştırma ve gelişmeler paylaşılmaktadır. Ayrıca etkinlikler içinde yer alan tıp ve sağlık alanındaki önemli ay, gün ve haftalar toplumdaki farkındalığı oluşturmaktadır.

 

Etkinliklerin temel amacı, sağlık profesyonellerinin fikir alışverişinde bulunabildiği, yeni tıbbi teknolojiler hakkında bilgi edinebildiği ve en son araştırma bulgularını tartışabildiği bir platform sağlamaktadır. Katılımcılar, en son tıbbi buluşlar ve ilerlemeler hakkında bilgi edinebildikleri açılış konuşmaları, panel tartışmaları ve çalıştaylar gibi çeşitli oturumlara katılabilmektedir.

 

Aynı zamanda tıp kongreleri ve diğer etkinlik toplantılarında sağlık profesyonelleri ve toplumlar ağ kurma fırsatı yakalamaktadır. Bu etkinlikler, katılımcılar tanışmak ve bağlantı kurmak, deneyimleri paylaşmak ve gelecekte işbirliklerine yol açabilen ilişkiler kurmak için eşsiz bir fırsat sunmaktadır.

 

Tıp ve sağlık kongre toplantıları yeni tıbbi cihaz ve teknolojileri keşfetme şansı ile çeşitli tıbbi şirketlerin katılımcıları en yeni tıbbi ürün ve hizmetlerini sergilemektedir. Etkinlik katılımcıları; yeni tıbbi cihazlar, ilaçlar ve sağlıkla ilgili diğer ürünler hakkında bilgi edinme şansı yakalamaktadır.

 

Bu etkinlik toplantıları, katılımcılara eğitim ve ağ oluşturma fırsatlarının yanı sıra yeni şehirleri ve kültürleri keşfetme şansı sunmaktadır. Etkinlikler genellikle Türkiye’nin farklı şehirlerinde düzenleniyor ve katılımcılara yeni kültürleri, mutfakları ve manzaraları deneyimleme şansı vermektedir.

 

Etkinliklerin tarih ve yerleri Hipokratist – Sağlık Ansiklopedisinde  yer almaktadır.

events

ETKİNLİK EKLE

ETKİNLİK EKLE

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.