ETKİNLİK EKLE

ETKİNLİK EKLE

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.

Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Hedef Kanser 2024

27 Mart - 08:00 - 30 Mart - 17:00

Hedef Kanser 2024

Hedef Kanser 2024, Akademik Onkoloji Derneği ve Ege Üniversitesi Bireyselleştirilmiş Tıp Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından 27-30 Mart 2024 tarihleri arasında Elexus Hotel – Girne, K.K.T.C.’de gerçekleştirilecektir.

Hedef Kanser toplantılarının temel hedefi; bilgiye erişimin çok kolaylaştığı günümüzde, edinilen bilginin kullanılmasının yollarını bulmak olarak belirlemiştir. Böylece deneyim ve birikimler ile onkolojideki kıdemli meslek üyelerinin yol göstericisi olması beklenmektedir. Dolayısıyla meslek üyelerinin gösterecekleri yol genç meslek üyelerinin soru ve katkıları ile oluşturulmaktadır. Böylelikle herkesin ulaşabileceği bilgiyi Türkiye koşullarında kullanımlı hale getirilmesi hedeflenmektedir.

Özellikle değişmeyen tek kuralı, giyimde serbestlik – beyinde serbestlik olan 14. Hedef Kanser toplantısı 2024 yılında klasikleşmiş yenilikler ile gerçekleşecektir. Onkolojideki akademik ve pratik sorular, harmanlanarak cevaplanması amacıyla Hedef Kanser 2024’de katılımcılar ile buluşulması ve beyin fırtınası yaşanması hedeflenmektedir. Dolayısıyla 2024 Hedef Kanser toplantısında önemli çıktılar elde edileceği düşünülmektedir.

2024 Toplantısı; günlük pratikte ilgilenilen, kullanılan veya kullanılması düşünülen kanser ilaçlarının tamamını kapsayacak şekilde planlanmıştır. Özellikle 14. Hedef Kanser toplantısında ayrı salonlarda 6 farklı panel, 4 farklı zaman diliminde tartışılacaktır. Aynı zamanda panellerde, tüm kanserlerin tedavisindeki standartların üstüne ne koyabileceği tartışılacaktır. Ayrıca panel tartışmalarının arasına konferans, interaktif olgu tartışmaları ve endüstri destekli uydu sempozyumlarına yer verilecektir. Hedefleri güncelliğin ötesine geçebilmek olan 2024 Toplantısı, bilimsellikten ve kanıt temelli uygulama ilkelerinden ödün vermemektedir. Hedef Kanser 2024 toplantısından esas olarak beklenti; sunulan kanıtların, klinik uygulamalarda gerçek niteliğinin belirlenmesi olacaktır.

Akademik Onkoloji Derneği’nin ondördüncü 2024 toplantısının son günü; panellerden gelen çıktıların tartışılacağı oturumdan sonra, Hematoloji-Onkoloji için Türkiye’nin en önemli isimlerinden olan kıdemli hocalar, bilim felsefesi üzerinde sunum ve tartışma gerçekleştirecektir.

Kurulları

Kurulları

Hedef Kanser 2024

Düzenleme Kurulu

  • Dr. Erdem Göker
  • Dr. Ulus Ali Şanlı
  • Dr. Erhan Gökmen
  • Dr. Canfeza Sezgin
  • Dr. Burçak Karaca
  • Dr. Burcu Çakar

Bilimsel Programı.Kayıt & Konaklama

Akademik Onkoloji Derneği

Adres: Manavkuyu Mah. 249/3 Sok. Yasemin Apt. No: 1/A Bayraklı, İzmir

Telefon: +90 554 515 26 40

E-posta: info@hedefkanser.org

Web: www.akod.org

Bilimsel Sekreterya

  • Prof. Dr. Erdem Göker

E-Posta: info@hedefkanser.org

Organizatör

Serenas Uluslararası Turizm Kongre Organizasyon
Phone
+90 216 594 58 26
E-mail
info@serenas.com.tr
Organizatör sitesini görüntüle

Mekan

Elexus Hotel & Resort & Spa
Uluçay Sokak No:21
Girne, Çatalköy, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti / North Cyprus Cyprus
+ Google Haritalar
Phone
+90 392 444 0 650
Mekan sitesine git

Türkiye’de tıp dernekleri ve sağlık kurum ve kuruluşları tarafından organize edilen Etkinlikler; sağlık profesyonellerini bir araya getirerek tıp ve sağlık alanındaki bilgi, araştırma ve gelişmeler paylaşılmaktadır. Ayrıca etkinlikler içinde yer alan tıp ve sağlık alanındaki önemli ay, gün ve haftalar toplumdaki farkındalığı oluşturmaktadır.

 

Etkinliklerin temel amacı, sağlık profesyonellerinin fikir alışverişinde bulunabildiği, yeni tıbbi teknolojiler hakkında bilgi edinebildiği ve en son araştırma bulgularını tartışabildiği bir platform sağlamaktadır. Katılımcılar, en son tıbbi buluşlar ve ilerlemeler hakkında bilgi edinebildikleri açılış konuşmaları, panel tartışmaları ve çalıştaylar gibi çeşitli oturumlara katılabilmektedir.

 

Aynı zamanda tıp kongreleri ve diğer etkinlik toplantılarında sağlık profesyonelleri ve toplumlar ağ kurma fırsatı yakalamaktadır. Bu etkinlikler, katılımcılar tanışmak ve bağlantı kurmak, deneyimleri paylaşmak ve gelecekte işbirliklerine yol açabilen ilişkiler kurmak için eşsiz bir fırsat sunmaktadır.

 

Tıp ve sağlık kongre toplantıları yeni tıbbi cihaz ve teknolojileri keşfetme şansı ile çeşitli tıbbi şirketlerin katılımcıları en yeni tıbbi ürün ve hizmetlerini sergilemektedir. Etkinlik katılımcıları; yeni tıbbi cihazlar, ilaçlar ve sağlıkla ilgili diğer ürünler hakkında bilgi edinme şansı yakalamaktadır.

 

Bu etkinlik toplantıları, katılımcılara eğitim ve ağ oluşturma fırsatlarının yanı sıra yeni şehirleri ve kültürleri keşfetme şansı sunmaktadır. Etkinlikler genellikle Türkiye’nin farklı şehirlerinde düzenleniyor ve katılımcılara yeni kültürleri, mutfakları ve manzaraları deneyimleme şansı vermektedir.

 

Etkinliklerin tarih ve yerleri Hipokratist – Sağlık Ansiklopedisinde  yer almaktadır.

events

ETKİNLİK EKLE

ETKİNLİK EKLE

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.