Ana Sayfa / Tıp Kongreleri / Çukurova IVF Günleri

Çukurova IVF Günleri

Çukurova IVF Günleri, Çukurova Üniversitesi ve Üreme Tıbbı Eğitim, Araştırma ve Uygulama Vakfı ortaklığı ile ilk kez 2019 yılında Adana’da gerçekleştirilmiştir.

Türkiye’nin ve bölgenin tüm tüp bebek merkezlerini davet eden IVF Günleri, tüm yenilikleri, konunun uzmanları ile birlikte gözden geçirilmesinin yanı sıra özellikle bölgede yaşayan insanlara daha fazla yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Dolayısıyla, IVF Günlerine Türkiye’de infertiliteye gönül veren tüm kadın doğum uzmanları, asistanları, pratisyen hekimleri, aile hekimleri, IVF hemşireleri, androlojiye gönül veren ürologlar ve embriyologlar katılım sağlamaktadır.

Bilimsel olduğu kadar çeşitli sosyal aktivitelerin de yapıldığı IVF Günleri; öncesinde kursların yapıldığı, infertilitenin tüm etyolojik nedenleri ve tedavileri içeren konular ve konuşmacılar bulunmaktadır.

"</p

2.Çukurova IVF Günleri

Üreme Tıbbı Eğitim, Araştırma ve Uygulama Vakfı tarafından düzenlenen Türk Jinekoloji ve Obstetrik Derneği, Çukurova ÜniversitesiGaziantep Üniversitesi, Mersin Üniversitesi, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi, Mustafa Kemal Üniversitesinin desteklediği 2. Çukurova IVF Günleri; 17 – 19 Şubat 2023 tarihleri arasında HiltonSA Hotel, Adana’da gerçekleştirilecektir.

Kurulları.Bilimsel Programı.Kayıt & Konaklama

Merkez üssü Kahramanmaraş’ın iki ilçesi olan Pazarcık 7.7 ve Elbistan 7.6 şiddetindeki iki deprem sonrasında Adana bölgesini de etkilemesi ve çok sayıda vatandaşımızın yaşamını kaybetmesi ile IVF Günleri Düzenleme Kurulu tarafından ileri bir tarihte yapılmasının daha uygun olacağını düşünerek toplantıyı ertelemiştir.

İletişim
  • Bilimsel Sekreterya
  • Organizasyon Sekreteryası
İletişim
Üreme Tıbbı Eğitim, Araştırma ve Uygulama Vakfı
Adres: Mustafa Kemal Mah. 2129 Sokak No: 13/1 Çankaya / Ankara
Telefon: +90 537 527 05 33
E-Posta: info@utcd.org.tr
Web: utcd.org.tr
İletişim
Global Turizm
Adres:
Telefon: 0 212 282 92 32
E-Posta: cukurovaivf@globalturizm.com.tr
Web: www.globalturizm.com.tr

toggle title=”Diğer IVF Günleri” state=”close”]

Toplantı Adı Düzenleyen Ana Konuları Tarih Yer
2. Çukurova IVF Günlerİ Çukurova Üniversitesi, Üreme Tıbbı Eğitim, Araştırma ve Uygulama Vakfı IVF okulu, üreme cerrahisi, üreme endokrinolojisi ve infertilite, kadın hastalıkları ve sağlığı, perinatoloji ve endoskopik cerrahi 17 – 19 Şubat 2023 HiltonSA Otel ve Kongre Merkezi, Adana
1. Çukurova IVF Günleri Çukurova Üniversitesi, Üreme Tıbbı Eğitim, Araştırma ve Uygulama Vakfı Diğer Konular 11 – 13 Ocak 2019 HiltonSA Otel ve Kongre Merkezi, Adana
[/toggle]

Hakkında hipokratist

Ayrıca Kontrol Et

İnteraktif Psikiyatri Eğitim Kongresi

İnteraktif Psikiyatri Eğitim Kongresi

İnteraktif Psikiyatri Eğitim Kongresi – İPEK, DUVAK – Duygudurum Vakfı tarafından ilk önce 2012 yılında …