Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Ana Sayfa / Tıp Kongreleri / Cerrahpaşa Pediatri Günleri

Cerrahpaşa Pediatri Günleri

Cerrahpaşa Pediatri Günleri; Cerrahpaşa Çocuk Kliniği tarafından Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları alanında olgu bazlı olarak düzenleyecek ve semptomlardan hareket ederek tanıya varmayı hedefleyen bir toplantı formatı ile 15 – 18 Nisan tarihleri arasında online olarak gerçekleştirilecektir.

Kökleri eskilere uzanan, yetiştirdiği bilim insanları ve Türkiye’nin her yanında çocuklara sağlık dağıtan uzmanlarıyla Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları alanında ekol olmuş ulu bir çınar olarak görülen Cerrahpaşa Çocuk Kliniği; günümüzde, Cerrahpaşa‘da bulunan yuvasından, oradaki anılarından, yaşanmışlıklardan ayrı düşmüş olmanın verdiği buruklukla, yeni hastanesine adapte olmaya, geleneklerini ve Cerrahpaşalılık kültürünü yeni mekanında yaşatmaya çalışmaktadır. İçinde bulunulan pandemi süreci, kliniğin geçmişiyle olan bağlarını daha da güçlendirmek, eski mezunlarıyla, çalışanlarıyla ve başka pediatri uzmanlarıyla olan dayanışmayı daha da arttırmak için online olarak Cerrahpaşa Pediatri Günleri’ni düzenlenecektir.

Olgu bazlı olarak düzenlenecek ve semptomlardan hareket ederek tanıya varmayı hedefleyen bir toplantı formatı ile; özellikle sahada çalışan Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları uzmanlarının gündelik uygulamalarına pratik çözümler getirilmesi amaçlanmaktadır.

Hekim veya firma temsilcilerinde kayıt yaptırarak kabul edildiği Cerrahpaşa Pediatri Günleri‘nde; bilimsel aktivitelere katılım ve katılım sertifikası, sanal platformda gerçekleştirilecektir. Tüm oturumlara erişim, toplantı sonrasında 3 ay süreyle açık olacak sanal platformda; gerçekleştirilmiş olan oturumlara erişim, özellikle katılımcıların toplantılara katılımları sistem tarafından ölçümlendirilecektir. Sertifikayı hak etme oranlarına göre dijital sertifika ile aynı zamanda konuşmacılardan izin verenlerin sunumlarını pdf olarak temin edilmektedir.

Cerrahpaşa Pediatri Günleri

Cerrahpaşa Pediatri Günleri Program ve Kayıt

Bilimsel Program

Kayıt

İletişim

Bilimsel Sekretarya

Adres: Cerrahpaşa Tıp Fakültesi No: 1 PK: 34098 Cerrahpaşa, Fatih/İstanbul

Telefon: 0 212 414 30 00

E-Posta: cerrahpasapediatrigunleri@soloevent.net

Web: cerrahpasapediatrigunleri.com

Organizasyon Sekretaryası

Adres: Esentepe Mah. Yazarlar Sok. No: 16 PK: 34394 Şişli / İstanbul

Telefon: 0 212 279 00 20

Faks: 0 212 279 00 35

Hakkında hipokratist

Ayrıca Kontrol Et

Uluslararası Tıp ve Sağlık Bilimleri Araştırmaları Kongresi

Uluslararası Tıp ve Sağlık Bilimleri Araştırmaları Kongresi

Uluslararası Tıp ve Sağlık Bilimleri Araştırmaları Kongresi – UTSAK; Sağlık Diplomasisi Derneği ve Ankara Bilim …

Bir cevap yazın