Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ana Sayfa / Laboratuvarlar / Burtom Tıbbi Tahlil Laboratuvarı

Burtom Tıbbi Tahlil Laboratuvarı

Burtom Tıbbi Tahlil Laboratuvarı, Burtom Sağlık Grubu bünyesinde; tıbbi laboratuvar analiz hizmetleri vermek amacıyla 2003 yılında Osmangazi, Bursa’da hizmet vermeye başlamıştır.

Tıbbi Tahlil Laboratuvarında; çalışmaları yapılan testler için raporlama yapılmakta olup; uluslararası birim olan Standart İnternational (SI) dikkate alınmaktadır. Burtom‘da bazı test parametreleri için SI biriminin yanında ikinci bir birim de verilmesinin yanı sıra; talep üzerine herhangi bir birim değişikliği de yapılabilmektedir.

Burtom; çalıştığı test parametrelerinin birçoğu için, laboratuvar tarafından topluma yönelik belirlenen referans aralıkları kullanılmasının yanı sıra; glukoz, total kolesterol gibi bazı testler için uluslararası kurumlar tarafından tavsiye edilen hedef değerler olarak kullanmaktadır.

Laboratuvar CLSI programlarına üye olup, tüm metotların takipçisi konumundadır. Sonuçların tekrarlanması, biologie prospective ve iç kalite kontrol örnekleri ile uluslararası kalite kontrol programlarına katılım firma tarafından teyit edilmektedir. İki yıl içinde laboratuvarda yapılan test sonuçları da firma bünyesinde korumaktadır. Laboratuvarda çalışılan test sonuçlarının gizliliği Burtom Tıbbi Tahlil Laboratuvarı tarafından sağlanmaktadır.

Belli özellikler olan hastalar için numuneleri evde veya iş yerinde de alabilen Burtom Tıbbi Laboratuvarı; evde numune alma çağrı merkezinden randevu ile çalışmaktadır. Raporların, kayıt aşamasında verilen talimat doğrultusunda, otomatik fax, mail yoluyla alınabildiği gibi İnternet yoluyla adresinden test sonuçları kişisel bilgilerin verilmesi ile ulaşılabilmektedir.

Burtom Tıbbi Tahlil Laboratuvarı; insan haklarına saygılı, bilgilendirmeyi esas alan, analizlerin doğru, izlenebilen ve tekrarlanabilen modern yöntemlerle birlikte, her yerden ulaşılabilir ve satın alınabilir fiyatlarla, Uluslararası Kalite Standardına çalışmayı vizyon edinmiştir..

Tanı takip ve risk belirleme konusunda Tıbbi Laboratuvar analizlerini referans materyallerle, iç ve dış Kalite Kontrollere dayanarak izlenebilen, tekrarlanabilen ve karşılaştırabilen olarak üretmeyi misyon edinmiştir.

Birimleri

Merkez Laboratuvar

  • Biyokimya-Koagulasyon Birimi
  • Hormon Birimi
  • CBC – Hematoloji – İdrar Birimi

Mikrobiyoloji Laboratuvarı

  • Bakteriyoloji Birimi (Kültür ve Antibiyogram)
  • Seroloji Birimi

Hasta Kabul Birimi

Kurumsal Hizmetler

  • Numune Alma ve Kabul Birimi

Kalite Birimi

İletişim

Adres: Bağlarbaşı Mah. Sanayi Cad. No: 324 Deniz Bora İş Merkezi Osmangazi / Bursa

Telefon: 444 4 224

Faks: 0 224 268 00 03

E-Posta: burtomlab@burtom.com.tr

Web: www.burtomlab.com.tr

Hakkında hipokratist

Ayrıca Kontrol Et

Nişantaşı Patoloji Grubu Laboratuvarları

Nişantaşı Patoloji Grubu Laboratuvarları

Nişantaşı Patoloji Grubu Laboratuvarları, tıbbi laboratuvar hizmetleri vermek amacıyla İstanbul’da kurulmuştur. NPGLab, Türkiye’de çok sayıda …