Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ana Sayfa / Laboratuvarlar / Boğaziçi Ortodonti Laboratuvarı

Boğaziçi Ortodonti Laboratuvarı

Boğaziçi Ortodonti Laboratuvarı; ortodontik aygıtlar yapmak amacıyla 2002 yılında Harbiye – Şişli, İstanbul’da hizmet vermeye başlamıştır.

Kuruluşundan itibaren ortodonti teknolojisini takip eden Boğaziçi Ortodonti; hareketli, sabit, fonksiyonel apareyler başta olmak üzere tüm ortodontik aygıtların yapımı için geniş bir kadroya sahip kaliteli malzemeler ile hizmet sunmaktadır. Ortodonti aygıtların yanı sıra ortognatik cerrahi ve eklem splinteri ile plak hazırlayan Boğaziçi Ortodonti Laboratuvarı; özellikle üniversiteler, hastaneler ve özel kliniklere hizmet vermektedir.

Bu yüzyılda insanların önem verdiği şeylerden biri olan diş estetiği, ortodonti aygıtları üzerinde çalışmalar yapan Boğaziçi Ortodonti; aynı zamanda ortodonti ve diş hekimliği camiasına bu alanda hizmet vermektedir. Bununla birlikte, Braket kullanmadan Telsiz Tedavi ile çapraşıklığın düzeltilmesi yönünde özel şeffaf plaklarla birçok vakada güzel sonuçlar sağlamaktadır. Telsiz Tedavi vakalarını 3D Scanner ve Maestro Dental Ortho Studio programlarını kullanan Boğaziçi Ortodonti Laboratuvarı; ortodontist danışmanlarının eşliğinde inceleyip diş hekimlerine sunmaktadır.

Bunun yanında, ortodontik tedavinin amacına uygun olarak düzgün sıralanmış dişlerin karşı çenedeki dişlerle uyumlu olmasını sağlayan Boğaziçi Ortodonti Laboratuvarı; ilk önce iyi bir kapanış, ısırma, çiğneme ve konuşmayı kolaylaştırmanın yanı sıra ağız sağlığının geliştirilmesi ve böylece genel sağlığın iyileştirmesinde yardımcı olmaktadır.

Ortodonti Aygıtları

  • Sabit Apareyler
  • Hareketli Apareyler
  • Fonksiyonel Apareyler
  • Plaklar
  • Splintler
İletişim

Adres: Cumhuriyet Cad. Maksut Apt. No: 151 Kat: 3 D: 4 PK: 34371 Harbiye – Şişli / İstanbul

Telefon: 0 212 225 18 89 – 06

Mobil: 0 532 303 90 49

Faks: 0 212 225 18 12

E-Posta: info@laborto.com

Web: www.laborto.com

Ulaşım

Hakkında hipokratist

Ayrıca Kontrol Et

İstanbul Patoloji Grubu

İstanbul Patoloji Grubu

İstanbul Patoloji Grubu; Dr. Mehmet Kemal Şarman ve Dr. Kamil Peker tarafından patoloji alanında hizmet …

Bir cevap yazın