Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Ana Sayfa / Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri / Beyhekim Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Beyhekim Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Beyhekim Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi; ağız ve diş sağlığı hizmeti vermek amacıyla 20 Ağustos 1983 tarihinde Konya’da faaliyetlerine başlamıştır.

Merkez, ilk önce Türkiye Cumhuriyeti Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Sosyal Sigortalar Kurumu Genel Müdürlüğü Konya Zindankale Dispanseri ve Ağız Diş Sağlığı Merkezi olarak; tıp branşları, poliklinikler ve ek olarak 10 ünitlik Ağız Diş Sağlığı Merkezi ile faaliyetlerine başlamıştır.

Zindankale Diş, 19 Şubat 2005 tarihinde Sağlık Bakanlığına devredilmesi sonrasında T.C. Sağlık Bakanlığı Konya Zindankale Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak çalışmalarına devam etmiştir. Bunun yanında Merkez, 17 Ağustos 2005 tarihinde Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olmasına karar verilmiştir. Bununla birlikte, yapılandırma ve tadilat çalışmaları girmesi ile 10 ay boyunca Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesinde hizmet veren Konya Zindankale Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi; 2006 yılının Haziran ayında kademeli olarak 44 diş üniti ile hizmetlerine başlamıştır.

Zindankale Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Ocak 2007 tarihinden itibaren tadilatı tamamlanan binasında; Konya Beyhekim Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi adı ile ağız ve diş sağlığı hizmetlerini 50 diş üniti ile açılmıştır. Türkiye’nin ilk özürlüler girişi olan Beyhekim Ağız ve Diş Sağlığı; diş ve çene ameliyatlarının yapılacağı tam donanımlı diş merkezi olarak faaliyetlerine başlamıştır.

Sağlık Bakanlığı‘nın 23 Aralık 2010 tarihinde aldığı karar ile diş üniti sayısı 60’a çıkarılmıştır. Beyhekim ADSM; 09 Mayıs 2011 tarihinde Bosna Hersek Mahallesinde Semt Polikliniğinde, 20 Ekim 2015 tarihinde Hastane Caddesinde, Mümtaz Koru Çocuk Semt Polikliniğinde, Şubat 2020 tarihinde İleriçumra İlçe Diş Kliniğinde ve Derebucak İlçe Diş Kliniğinde ağız ve diş sağlığı hizmetleri vermeye başlamıştır.

Merkez, 2021 yılı itibarıyla 61 diş üniti ile 70 Diş Hekimi, 90 yardımcı sağlık çalışanı, 70 hizmet alım çalışanı ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Beyhekim Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Hizmetleri

Klinikleri.Şubeleri

Beyhekim Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Diş Hekimleri.A L O 1 8 2.MHRS

Beyhekim Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu

Beyhekim Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi RANDEVU alabilmek için 182 numaralı telefonu arayabilir veya MHRS www.hastanerandevu.com adlı web adresinden bağlanmak için TIKLAYINIZ.

İletişim

Adres: İhsaniye Mh. Abdul Ezel Paşa Cad. No: 28 PK: 42040 Selçuklu / Konya

Telefon: 0 332 351 16 50

Faks: 0 332 350 69 70

E-Posta: konyaadsm1@saglik.gov.tr

Web: beyhekimadsm.saglik.gov.tr

Ulaşım

Toplu Taşıma Ulaşım

Beyhekim ADSM ulaşımı; Alaaddin Tepesi, Zafer Meydanı ve Kültür Park Civarından Geçen tüm toplu taşıma araçları ile ulaşılabilmektedir. Otogar çıkış kapısında cadde üzerinden “Aydınlık Evler” ve “Cumhuriyet 100.Yıl” isimli hat dolmuşları ile Ağız ve Diş Sağlığı Merkezine ulaşım sağlanabilmektedir. Ayrıca, hava alanından tarifeli Havaş otobüsleri ile merkez kültür park durağından merkeze ulaşabilmektedir.

Konya Büyükşehir Belediyesi Otobüs

  • 101-A, 116-A, 46-A, 59-A

Hakkında hipokratist

Ayrıca Kontrol Et

Samsun Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi

Samsun Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi

Samsun Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi; Samsun Devlet Hastanesi bünyesinde diş polikliniği hizmeti vermek amacıyla …

Bir cevap yazın