Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Ana Sayfa / Ecza Depoları / Beşer Ecza Deposu

Beşer Ecza Deposu

Beşer Ecza Deposu; kamu kurum ve kuruluşlarına ilaç satışı ve dağıtımı yapmak amacıyla 1978 yılında Ankara‘da kurulmuştur.

Genel Merkezi Ankara‘da 5500 m2 kapalı alanda bulunan Beşer Ecza Deposu; e-iletişim, çalışma ortamı, bilgisayarlı donanım, ekipman gibi modern altyapısı ile donatılmış olarak ticari hayatını sürdürmektedir.

Firma, 2021 yılı itibariyle Ankara ve buna ek olarak; İstanbul, İzmir, Antalya, Konya, Adana, Kayseri, Malatya, Diyarbakır, Erzurum, Trabzon, Samsun ve Bursa illerinde oluşturduğu bölgesel ağlarla Türkiye genelinde ilaç satış ve dağıtım hizmeti vermektedir.

Beşer Ecza Deposu

Beşer, kamu ve özel hastanelerin açmış olduğu ilaç, serum ihaleleri ile bunun yanında sektörün önde gelen bir çok yerli ve yabancı ilaç firmasının ihale kanal deposu olarak çalışmaktadır. Kamu ilaç dağıtım pazarında öncü firmaları arasında yer alan Beşer Ecza Deposu; finanssal yapısı ile kaynaklarını yükseltmesine ek olarak paralel şekilde güçlendirmektedir.

Firma, özellikle insan sağlığına hizmet etmenin sosyal sorumluluk bilinci ile kuruluşundan itibaren topluma, çevreye ve Türk ekonomisine faydalı olmayı kendine ilke edinmiştir. İlaç sektöründe eğitim ve öz kaynakların gücü ile kalıcı olmanın mümkün olacağının bilincinde olan Beşer Ecza Deposu; şirket içi ve dışı eğitimler ile yaptığı yatırımlarla kendisini sürekli geliştirmektedir.

Beşer, tüm kamu, üniversite ve özel sağlık kuruluşlarına ulusal ve uluslararası üretici firmalardan; beşeri, baytari ve zirai ilaçlar ile bunun yanında ham maddeleri, hastane alet, cihaz, demirbaş, döşeme ve malzemeler temin etmektedir. Aynı zamanda, eczanelerde satılması mütad eşya, malzeme alım-satım, üretme, ithal ve ihraç etmenin yanı sıra; ayrıca kamu – özel ihalelere iştirak ve taahhüt işlerini deruhte etmektedir.

İlke ve Başarıları

Beşer 2002 yılında sahip olduğu, halen sürekliliğini sağladığı ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi ile; özellikle kurumsal yönetim ilkeleri ve sürdürülebilir yönetim anlayışıyla çalışmalarına devam etmektedir. Bununla birlikte, ekonomi dergisi Capital’in 2005 yılında hazırladığı Türkiye’nin 500 şirketi listesinde 262. olan Beşer Ecza Deposu; ayrıca Ankara’nın en çok vergi ödeyen 100 şirketi arasında yer almaktadır.

Vizyon ve Misyonu

Beşer Ecza, sağlık sektöründe faaliyet gösteren; tüm müşteri ve tedarikçiler için ilk tercih edilen şirket olmayı kendine vizyon edinmiştir.

Beşer Ecza, tüm paydaşları arasında memnuniyeti sağlayarak; sağlık sektöründeki kurum ve kuruluşlara ilaç ve tıbbi malzeme temin etmeyi kendine misyon edinmiştir.

İletişim

Adres: Plevne Cad. Aslanağzı Sok. No: 3 PK: 06350 Gülveren, Mamak / Ankara

Telefon: 0 312 353 89 99

Faks: +90 312 353 47 70

E-Posta: info@beserecza.com

Web: beserecza.com

Hakkında hipokratist

Ayrıca Kontrol Et

Hacettepe Ecza Deposu

Hacettepe Ecza Deposu

Hacettepe Ecza Deposu; özel ve kamu hastanelerine ilaç temininde bulunmak amacıyla 2010 yılında Maltepe, İstanbul‘da …

Bir cevap yazın