Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ana Sayfa / Sağlık Bilimleri Fakülteleri / Bakırçay Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi

Bakırçay Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi

Bakırçay Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi; Bakanlar Kurulu Kararı ile 20 Ağustos 2016 tarihinde İzmir’de kurulmuştur.

İzmir Bakırçay Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi bölümlerinde; güncel bilgi ve çağdaş teknolojiler ışığında, sorgulayıcı, araştırıcı, mükemmele ulaşmayı hedeflemektedir. Ayrıca donanımlı, etkin – yeterli, akademik ve kültürel değerlere saygılı, yenilikçi, girişimci, etik değerleri benimseyen Fakülte; toplumsal duyarlılık sahibi, ulusal ve uluslararası kurumlar ile iş birliği yapabilen ve alanında öncü sağlık profesyonelleri yetiştirmeyi hedeflemektedir.

Mesleki alanda yetkin, bilgi ve beceriler ile donatılan, multidisipliner çalışma prensiplerini benimseyen Fakülte; özellikle yorumlama ve çözümleme yeteneklerine sahip, toplumsal – etik değerlere saygılı sağlık meslek mensupları yetiştirmek ve ürettikleri hizmetleri toplum yararına sunmayı kendine misyon edinmiştir.

Yenilikçi, ilkeli, etik değerleri benimseyen, sağlık bilimleri eğitim ve öğretiminde yetkinliği kabul edilen Fakülte; ulusal ve uluslararası kurumlar ile işbirliği yapan sağlık alanında öncü bir fakülte olmayı kendine vizyon edinmiştir.

Fakültenin temel amacı ile vizyon ve misyonu doğrultusunda; değer ve ilkeleri benimseyen, kurumsal öğrenme çıktıları ile donanmış, yetkin ve başarılı sağlık meslek mensuplarını yetiştirmektedir.

Bakırçay Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi

Bakırçay Sağlık Bilimleri Fakültesi

Öğrenci Bilgi Sistemi.Akademik Takvim.Öğrenci Değişim Programları

İletişim

Adres: Gazi Mustafa Kemal Mah., Kaynaklar Cad. PK: 35665 Seyrek, Menemen / İzmir

Telefon: 0 232 493 00 00

E-Posta: info@bakircay.edu.tr

KEP: bakircay.universitesi@hs01.kep.tr

Web: sbf.bakircay.edu.tr

Ulaşım

Hakkında hipokratist

Ayrıca Kontrol Et

Bahçeşehir Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi

Bahçeşehir Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi

Bahçeşehir Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi; Bahçeşehir-Uğur Eğitim Vakfı tarafından 28 Ocak 2012 tarihinde İstanbul’da kurulmuştur. …

Bir cevap yazın