Ana Sayfa / Hastaneler / Avicenna Hastaneleri

Avicenna Hastaneleri

Avicenna Hastaneleri; ilk olarak Ataşehir Avicenna International Hospital adı ile özel sağlık hizmeti vermek amacıyla 1992 yılında İstanbul’da kurulmuştur.

Türkiye’nin en köklü özel sağlık kuruluşlarından biri olan Avicenna; Ataşehir, Esenler, Gültepe ve Kartal olmak üzere 4 hastane ile sağlık hizmetlerini sürdürmektedir. Avicenna Hastanesi modern tıpta en iyisi başta olmak üzere hastalarını her koşulda memnun etmeyi, çalışkan ve dürüst bir ekip ile çalışarak Türkiye’de ve uluslararası arenada en iyi sağlık kuruluşlarından biri olarak tanınmayı hedeflemektedir.

Özel Avicenna Hastanesi, ayrıca koruyucu ve iyileştirici tedavileri modern tıp ile bütünleşmiş bir şekilde hastalarına uygulamaktadır. Bununla birlikte, tüm sağlık hizmetlerini en ekonomik şartlarda halka sunmasının yanında sağlık alanında sürekli bilgi ve uygulamalar ışığında kendini geliştirmektedir.

Aynı zamanda modern tıp teknolojilerinin en son örnekleriyle alt yapısı ile donatılan Avicenna; tanı koyulma sürecinden, daha sonra tedavi sürecine ve sonrasında taburcu olmaya kadar, hasta memnuniyetini ön planda tutarak bir çalışma disiplinine sahip olarak hizmetlerine devam etmektedir.

Bunun yanında hasta memnuniyeti ve hasta hakları için faaliyet gösteren departman ve kadrolarıyla sağlık sektöründe mükemmeliyetçi yaklaşım ile hastalarına hizmet vermekte olan Avicenna; uzman doktor kadrosu, poliklinikleri, kadın doğum kliniği, doğumhaneleri, radyoloji merkezi, yoğun bakım ve yeni doğan yoğun bakım ünitesi, ameliyathaneleri ve buna ek olarak 24 saat hizmet veren ambulansı ile İstanbul’un sağlık merkezi olarak hizmet vermektedir.

Özellikle dahili ve cerrahi poliklinikleri ile sağlık hizmeti veren Avicenna Hastaneleri; Obezite Merkezi, Saç Ekim Merkezi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Estetik Cerrahi ve Dermokozmetik Merkezi ve MR Görüntüleme Merkezi gibi sağlık hizmetleriyle büyüme ve buna ek olarak gelişmesini sürdürmektedir.

Avicenna Hastaneleri

Laboratuvar Sonuçları.Hızlı Randevu.Radyoloji Sonuçları

İletişim

Avicenna Ataşehir Hastanesi

Adres: Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No: 47 PK: 34750 Ataşehir / İstanbul

Telefon: 0 216 574 10 00

WhatsApp: 0 552 216 39 11

E-Posta: info@avicennaint.com

Avicenna Esenler Hastanesi

Adres: Menderes Mah. Atışalanı Cad. 307. Sok No: 2 Esenler / İstanbul

Telefon: 0 212 440 32 32

E-Posta: esenler@avicennaint.com

Avicenna Gültepe Hastanesi

Adres: Gültepe, Talatpaşa Cad. No: 151 PK: 34410 Kağıthane / İstanbul

Telefon: 0 212 284 11 40

E-Posta: gultepe@avicennaint.com

Avicenna Kartal Hastanesi

Adres: Petroliş Mah. Üsküdar Cad. No: 45 PK: 34862 Kartal / İstanbul

Telefon: 0 216 911 91 91

WhatsApp: 0 216 911 91 91

Avicenna İnternet Sitesi

Hakkında hipokratist

Ayrıca Kontrol Et

İKÇÜ Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi

İKÇÜ Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi

İKÇÜ Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi; Gurebayı Müslimin Hastanesi adı ile 1851 yılında Konak, İzmir’de …

Bir yanıt yazın