Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Ana Sayfa / Ecza Depoları / Yusufpaşa Ecza Deposu

Yusufpaşa Ecza Deposu

Yusufpaşa Ecza Deposu; tüm müşterilerine ecza deposu hizmeti vermek amacıyla 1979 yılında Aksaray Yusufpaşa semti Fatih, İstanbul‘da kurulmuştur.

Şirket, kuruluş ismini bulunduğu Yusufpaşa semti adından almıştır. Bununla birlikte Yusufpaşa Ecza; 1995 yılında Kayseri’de Serra Ecza Deposunu kurmuştur. 2003 yılında Tekirdağ, Çorlu’da Yusufpaşa Trakya Şubesini kuran Ecza Deposu; 2006 yılında Ataşehir‘de İstanbul Anadolu Yakası Şubesi ile 4 noktada hizmet vermeye başlamıştır. Ataşehir‘de bulunan İstanbul Anadolu Yakası Şubesinin kurulması ve bununla birlikte tüm şirket yönetimi, altyapısı ve merkez deposu Anadolu Yakası Şubesinde toplanmış ve yapısal dönüşümünü tamamlamıştır. Yusufpaşa Ecza Deposu; 2013 yılında unvan değişikliğine giderek Anonim Şirket olarak tescil edilmesi ve bununla birlikte 2014 yılında Kayseri’de bulunan Serra Ecza Deposunu Kayseri Şube olarak bünyesine katmıştır. Aynı zamanda 2020 yılı itibariyle Anadolu Yakası Şubesi, Yusufpaşa Ecza Deposu Anonim Şirketi Genel Merkezi olarak hizmet vermektedir.

Yusufpaşa Ecza Deposu; sektörel dinamikleri doğru şekilde analiz edip üretici, dağıtıcı firmaların ürünlerini hizmet verdiği tüm müşterilerine doğru zamanda, güvenilir, kaliteli ve en rekabetçi ticari şartlarda ulaştırabilmek ve bununla birlikte hizmetin yanında müşterilerini ticari anlamda bir adım ileriye taşıyabilmek adına şubeleri ve servis ağı ile hizmet vermektedir.

Eczaneleri bir adım daha ileride olması adına ek olarak verdiği hizmetleri ve işletmelerini desteklemek amacıyla; e-fatura & e-sipariş, Güncel kampanya bildirimi ve Özel şartlar ile beraber ayrıca birçok hizmet vermektedir.

Özellikle müşterilerinin beklentileri ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak ürünlerini geliştirmekte olan Yusufpaşa; tedarikçileriyle, üretim çözümleri üzerine aktiviteler ve bununla birlikte sürekli bilgi akışını sağlamaktadır. Aynı zamanda inovatif yaklaşımlar ile doğru ve bilinçli hamleler yapan firma; ilaç veya soğuk ilaç farketmeksizin üst seviyede tutabilmek için tedarikçileri performanslarını izliyor ve satış raporu, günlük IMS datası gibi verileri takip etmektedir.

Yusufpaşa Ecza Deposu

Vizyon ve Misyonu

Yusufpaşa, insan hayatı ve sağlığına birinci derecede etkisi olan ilaç dağıtımı sektöründe; sorumlu, bilinçli, çağın gereklerine paralel anlayışta çalışarak, altyapı ve bunun yanında hizmet kalitesini en üst düzeyde tutabilmeyi kendine vizyon olarak belirlemiştir.

Yusufpaşa, sektörel dinamikleri doğru şekilde analiz ederek; üretici, dağıtıcı firmaların ürünlerini hizmet verdiği tüm müşterilerine doğru zamanda, güvenilir, kaliteli ve bununla birlikte en rekabetçi ticari şartlarda ulaştırabilmek, hizmetin yanında müşterilerini ticari anlamda bir adım ileriye taşıyabilmeyi kendine misyon olarak belirlemiştir.

İletişim
Merkez

Adres: Barbaros Mah. Barbaros Hayrettinpaşa Sok. No: 14 Yenisahra, Ataşehir / İstanbul

Telefon: 0 216 470 58 58

Faks: 0 216 470 59 59

E-Posta: bilgi@yusufpasa.com

Web: www.yusufpasa.com

Aksaray Depo

Adres: Millet Cad. Yusufpaşa Pasajı No: 15/B Aksaray, Fatih / İstanbul

Telefon: 0 212 633 05 00

Faks: 0 212 586 02 03

Kayseri Depo

Adres: Kemeraltı Mah. Haseki Cad. No: 14/C Melikgazi / Kayseri

Telefon: 0 352 221 08 10

Faks: 0 352 221 37 66

Hakkında hipokratist

Ayrıca Kontrol Et

Boğaziçi Ecza Deposu

Boğaziçi Ecza Deposu

Boğaziçi Ecza Deposu; özel hastanelere hizmet vermek amacıyla 2002 yılında Kartal İstanbul’da kurulmuştur. Ecza Deposu; …

Bir cevap yazın