Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ana Sayfa / Laboratuvarlar / Uzman Tıp Laboratuvarı

Uzman Tıp Laboratuvarı

Uzman Tıp Laboratuvarı; tıbbi laboratuvar hizmetleri vermek amacıyla 1998 yılında Alsancak, İzmir‘de kurularak hizmet vermeye başlamıştır.

Uzman Tıp, kuruluşundan 2004 yılına kadar Tıbbi Biyokimya Laboratuvarı olarak hizmet vermiş olup; Uzm. Dr. Alev Özmehmet’in laboratuvara katılımıyla bünyesine Tıbbi Mikrobiyoloji Laboratuvarı eklenmiştir. 2013 yılında yayınlanan “Tıbbi Laboratuvar Yönetmeliği”doğrultusunda günümüzde hizmet verdiği mevcut adresinde birleştirilmiştir.

Laboratuvarda gerçekleştirilen testler, iyi laboratuvar uygulamaları olan GLP ile uluslararası normlarda, prosedür ve standartlara uygun olarak gerçekleştirilmektedir.

Uzman Tıp, gelişmiş laboratuvar cihazları ile güvenilir test yöntemleriyle, uzman kadrosu ve yetiştirilmiş personel kadrosu ile gerçekleştirmektir.

Uzman Tıp, sağlık sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek, kalite hedefleri doğrultusunda istikrarlı olarak büyümeyle, hasta memnuniyeti anlayışı ile tercih edilen donanımlı bir laboratuvar olmayı vizyon edinmiştir.

Uzman Tıp, uluslararası ve ulusal kalite standartlarını referans alarak; güvenilir ve çağdaş bir laboratuvar hizmeti sunma, personelleri ile hastalarını en yüksek faydayı sağlamayı kendine misyon edinmiştir.

Kalite Politikası

Uzman Tıp Laboratuvarı; tıp alanında vermiş olduğu laboratuvar hizmetleri ile ilgili danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Laboratuvar hizmetleri konusunda güncel bilgileri takip ederek, gerekli olan değişiklikleri zamanında yaparak; iç ve dış kalite kontrol programları ile hizmetlerinin nitelik ve niceliğini iyileştirmektedir. Laboratuvar, güvenli ve doğru sonuçlar verebilmek için, gerekli preanalitik, analitik ve postanalitik düzenlemelerle zaman konusunda sürekliliği sağlayarak yapmaktadır. Hasta ve çalışan personellerinin memnuniyetini ön planda tutan laboratuvar; kaliteli bir hizmet sunarak, hasta taleplerini de dikkate alarak memnuniyeti artırmayı hedeflemektedir.

Akademik çalışma anlayışı ile hizmet veren laboratuvar; akut ve kronik hastalıkların tanısında, rutin tarama veya koruyucu sağlık hizmetleri etkinliğinde yer almaktadır.

Gerçekleştirilen test sonuçları ile ilgili olarak, hekimlerle işbirliği içinde danışmanlık hizmeti vermektedir. Uzman Tıp LaboratuvarıTıbbi Tahlil ve Tanı Laboratuvarı Hizmetleri” alanında ISO: 9001 – 2008 sertifikasına sahip olarak hizmetlerine devam etmektedir.

Uzman Tıp Laboratuvarı Hizmetleri

  • Check-Up
  • İşçi Sağlığı ve İşçi Güvenliği
  • Yeni Doğan ve Çocuk
  • Ev ve İş Yerlerine Laboratuvar Hizmeti
İletişim

Adres: 1420 Sokak No: 90 El-Sel Sitesi Z: 1-2 Alsancak / İzmir

Telefon: 0 232 464 25 65

E-Posta: uzmantip@uzmantip.com.tr

Web: www.uzmantip.com

Hakkında hipokratist

Ayrıca Kontrol Et

Nişantaşı Patoloji Grubu Laboratuvarları

Nişantaşı Patoloji Grubu Laboratuvarları

Nişantaşı Patoloji Grubu Laboratuvarları, tıbbi laboratuvar hizmetleri vermek amacıyla İstanbul’da kurulmuştur. NPGLab, Türkiye’de çok sayıda …