Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ana Sayfa / Laboratuvarlar / ÜroLab Tıbbi Tahlil Laboratuvarı

ÜroLab Tıbbi Tahlil Laboratuvarı

ÜroLab Tıbbi Tahlil Laboratuvarı, Cemal Yusufoğlu tarafından 22 Ocak 1997 tarihinde Üsküdar, İstanbul’da kurulmuştur.

Özellikle temeli “güvene” dayanan sağlık hizmeti zincirinde en önemli halkayı hastaları olarak gören ÜroLab; kuruluşundan itibaren bugünkü konumuna gelmiştir. ÜroLab, aynı zamanda verdiği sağlık hizmetinin Türkiye şartlarında ekonomik seviyede gerçekleşmesi için hizmet kalitesini uluslararası düzeyde tutmaktadır. Bununla birlikte çağdaş tıp bilgisinden ve teknolojik gelişmelerden faydalanan ÜroLab, hastalarının talep ettiği tüm koşulları ile hizmet vermektedir. Böylelikle yüklendiği sorumluluğun farkında olan ÜroLab, sorumluluk duygusuyla teknolojik gelişmeleri dünya ile aynı anda izlemektedir. ÜroLab, Check-Up programlarının yanı sıra Jinekolojik, Prostat, Tiroid ve Vitamin paneli veya D Vitamini testi ile Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklar, İnsülin Direnci, Talasemi adı verilen Akdeniz Anemisi gibi bir çok hastalık ve testler yapmaktadır.

ÜroLab, ilk önce uluslararası CAPCollege of American Pathologists kalite programlarıyla tescilli olarak hizmet vermektedir. Geniş cihaz parkına sahip olan ÜroLab, konusunda uzman ve diğer personelleri ile çalışmalarına devam etmektedir. Laboratuvar, ayrıca tüm tahlil sonuçları çift kontrol yaparak hastalarına güvenli olarak ulaştırmaktadır. Tıbbi Laboratuvar, dolayısıyla çalışmalarında kullandığı tüm kitleri DIN ISO 9001 ve EN 46001 sertifikalarına sahiptir. ÜroLab, kuruluş tarihinden günümüze bilimsel araştırmalar ve/veya doktora tezine yönelik çalışmaları devam etmektedir. Özellikle ÜroLab Tıbbi Tahlil Laboratuvarı, Üsküdar’da Tıbbi Laboratuvarlar arasında hizmet vermeye devam etmektedir.

ÜroLab Tıbbi Tahlil Laboratuvarı

İletişim
Adres: Halk Caddesi No: 32/1 PK: 34672 Üsküdar / İstanbul
Telefon: 0 216 391 96 96
Faks: 0 216 391 52 13
E-Posta: info@urolab.com.tr
Web: www.urolab.com.tr

Hakkında hipokratist

Ayrıca Kontrol Et

Nişantaşı Patoloji Grubu Laboratuvarları

Nişantaşı Patoloji Grubu Laboratuvarları

Nişantaşı Patoloji Grubu Laboratuvarları, tıbbi laboratuvar hizmetleri vermek amacıyla İstanbul’da kurulmuştur. NPGLab, Türkiye’de çok sayıda …

Bir cevap yazın